Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

 • 25 lecie Powiatu Wąbrzeskiego

  25 lecie Powiatu Wąbrzeskiego - FOTORELACJA

  W piątek 28 grudnia świętowaliśmy 25 lecie Powiatu Wąbrzeskiego. W Wąbrzeskim Domu Kultury gościliśmy radnych, dyrektorów i kierowników jednostek powiatu pełniących swoje funkcje na przestrzeni minionego ćwierćwiecza. 

 • Od 2 stycznia zostaną uruchomione dodatkowe kursy na części linii komunikacyjnych

  Od 2 stycznia zostaną uruchomione dodatkowe kursy na części linii komunikacyjnych

  Miło nam poinformować, że od dnia 02 stycznia 2024 roku zostaną uruchomione dodatkowe kursy na części linii komunikacyjnych użyteczności publicznej funkcjonujących na terenie Powiatu Wąbrzeskiego.02 stycznia 2024 roku.

 • Nowe samochody pożarnicze dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

  Nowe samochody pożarnicze dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

  Z ogromną radością pragniemy poinformować, że w dniu 22.12 br. dzięki współpracy i zaangażowaniu wielu osób oraz instytucji, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wąbrzeźnie otrzymała dwa nowe samochody pożarnicze, które stanowią znaczący krok w podnoszeniu poziomu naszych możliwości operacyjnych. 

 • Wigilia w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym we Wroniu

  Wigilia w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym we Wroniu

  Tuż przed świętami w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym we Wroniu odbyła się szkolna wigilia. Na zaproszenie uczniów w świątecznym spotkaniu wzięli udział Starosta Wąbrzeski Krzysztof Maćkiewicz, Wicestarosta Karol Sarnecki oraz Kierownik Wydziału Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego Krzysztof Buchmiet.

 • Konkurs na potrawy świąteczne w Zespole Szkół w Wąbrzeźnie

  Konkurs na potrawy świąteczne w Zespole Szkół w Wąbrzeźnie

  Tuż przed świętami w Zespole Szkół w Wąbrzźnie odbył się konkurs w którym uczniowie przygotowali świąteczne potrawy. Jedna z nich była wykonana na słodko a druga jako wytrawna.

 • Życzenia świąteczne

  Życzenia świąteczne dla pracowników jednostek organizacyjnych powiatu

  Życzymy zdrowych, spokojnych pełnych ciepła świąt bożego narodzenia. Niech nowy rok przyniesie pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń!

 • życzenia z okazji świąt bożego narodzenia

  Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

  Z okazji świąt Bożego Narodzenia składamy najszczersze życzenia: zdrowia, miłości, szczęścia  i wszelkiej pomyślności. Niech te Święta przyniosą dużo radosnych chwil, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, a Nowy Rok 2024 będzie wyjątkowym i bardzo spokojnym czasem, w którym zrealizowane zostaną wszystkie osobiste plany i zamierzenia.

 • Rząd siedzisk w autobusie

  Sprzedaż biletów miesięcznych na styczeń

  Informujemy, że sprzedaż biletów miesięcznych na miesiąc styczeń odbędzie się w dniach 29 grudnia 2023 r. w godzinach 08:00 – 14:00 oraz 02 stycznia  2024 r. w godzinach 08:00 – 15:00  w kasie biletowej przy ul. 1 Maja 51 w Wąbrzeźnie (PKS).

 • Uroczystość 25-lecia powołania Samorządu Powiatu Kartuskiego

  Uroczystość 25-lecia powołania Samorządu Powiatu Kartuskiego

  15 grudnia w Środowiskowym Domu Samopomocy w Kobysewie uroczystą sesją uczczono jubileusz 25-lecia powołania Samorządu Powiatu Kartuskiego.

Stronicowanie