Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

 • Odbędzie się trzecia sesja Rady Powiatu w Wąbrzeźnie

  Odbędzie się trzecia sesja Rady Powiatu w Wąbrzeźnie

  Na  podstawie art.  15  ust.  1  ustawy z  dnia  5  czerwca  1998  r.  o  samorządzie  powiatowym  (Dz. U. z 2024 r. poz. 107) Przewodniczący Rady Powiatu zwołał trzecią w VII kadencji sesję Rady Powiatu w Wąbrzeźnie, która odbędzie się dnia 7 czerwca 2024 roku o godzinie 12:00 w sali nr 133 Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie przy ul. Wolności 44.

   

 • Życzenia

  Życzenia

  Drogie Rodziny Zastępcze!

  Życzymy Wam pogodnych, pełnych satysfakcji i spełnienia dni, czerpania radości z uśmiechu i każdego sukcesu dziecka, które otoczyliście swoją miłością i opieką.

  Z wyrazami szacunku i uznania
  Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie
  wraz z pracownikami.

 • 25-lecie Powiatu Wąbrzeskiego - wspomnienia Pani Bożeny Szprynieckiej - Wicestarosty IV i V kadencji Rady Powiatu w Wąbrzeźnie, Radnej IV, V i VI kadencji Rady Powiatu w Wąbrzeźnie

  25-lecie Powiatu Wąbrzeskiego - wspomnienia Pani Bożeny Szprynieckiej - Wicestarosty IV i V kadencji Rady Powiatu w Wąbrzeźnie, Radnej IV, V i VI kadencji Rady Powiatu w Wąbrzeźnie

  Kontynuujemy nasz cykl wywiadów z byłymi oraz obecnymi pracownikami Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie oraz Radnymi Powiatu w Wąbrzeżnie.

  Dziś prezentujemy nasz piękny album przedstawiając wspomnienia Pani Bożeny Szprynieckiej - Wicestarosty IV i V kadencji Rady Powiatu w Wąbrzeźnie, Radnej IV, V i VI kadencji Rady Powiatu w Wąbrzeźnie.

   

 • 40-lecie działalności Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego - FOTORELACJA

  40-lecie działalności Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego - FOTORELACJA

 • Uroczysta zbiórka z okazji mianowania na stanowisko Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Wąbrzeźnie

  Uroczysta zbiórka z okazji mianowania na stanowisko Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Wąbrzeźnie

  29 maja 2024 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wąbrzeźnie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której Komendant Powiatowy PSP w Wąbrzeźnie st. kpt. Robert Stasiak wręczył kpt. Tomaszowi Kowalikowi decyzję o mianowaniu z dniem 1 czerwca br. na stanowisko Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Wąbrzeźnie.

   

 • „Ku pamięci Jana Różyckiego”

  „Ku pamięci Jana Różyckiego”

  W dniu 28 maja 2024 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie odbyło się wyjątkowe wydarzenie - sesja popularnonaukowa związana z  uroczystością nadania nazwy parkowi na Podzamczu „Park pamięci Jana Różyckiego”.

   

 • Komunikaty dot. warunkowej przydatności wody do spożycia przez ludzi z wodociągów publicznych w Wielkich Radowiskach oraz Łobdowie

  Komunikaty dot. warunkowej przydatności wody do spożycia przez ludzi pochodzącej z wodociągów publicznych w Wielkich Radowiskach oraz Łobdowie

  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wąbrzeźnie wydał komunikaty o warunkowej przydatności wody do spożycia przez ludzi pochodzącej z wodociągów publicznych w Wielkich Radowiskach oraz Łobdowie tj. dla miejscowości: Łobdowo, Kurkocin, Wielkie Pułkowo, Dębowa Łąka, Wielkie Radowiska, Niedźwiedź, Małe Pułkowo, Lipnica.

  Wodę przeznaczoną do spożycia i przygotowania posiłków dla: niemowląt i dzieci do lat 2, oraz osób ze znacznie obniżoną odpornością (np. transplantacje, chemioterapia, chorych na AIDS) należy gotować przez minimum 2 minuty, a następnie bez gwałtownego schładzania pozostawić do ostudzenia...

 • Sprzedaż biletów miesięcznych na miesiąc czerwiec

  Sprzedaż biletów miesięcznych na miesiąc czerwiec

  Informujemy, że sprzedaż biletów miesięcznych na miesiąc czerwiec odbędzie się w dniach 29 maja oraz 03 czerwca 2024 r. w godzinach 08:00 – 15:00 w kasie biletowej przy ul. 1 Maja 51 w Wąbrzeźnie (PKS).

 • Uczniowie z Realschule Syke w odwiedzinach w Starostwie Powiatowym w Wąbrzeźnie

  Uczniowie z Realschule Syke w odwiedzinach w Starostwie Powiatowym w Wąbrzeźnie

  W dniu 27 maja 2024 r. w Starostwie Powiatowym w Wąbrzeźnie gościła grupa uczniów z Realschule Syke wraz z rówieśnikami z Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie.

   

 • 25 lat minęło jak jeden dzień

  25 lat minęło jak jeden dzień

  24 maja 2024 roku w Sali konferencyjnej Hotelu „RONDO” w Wąbrzeźnie odbyły się powiatowe obchody Dnia Strażaka połączone z XXV - leciem Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wąbrzeźnie. 

   

Stronicowanie