Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

 • Życzenia dla Maturzystów

  Życzenia dla Maturzystów

  Matura to jedno z pierwszych tak istotnych i poważnych wydarzeń w życiu każdego młodego człowieka. "Egzamin dojrzałości” jest symbolicznym wkroczeniem w dorosłość. To zdecydowanie przełomowy moment w życiu, który pociąga za sobą pierwsze poważne wybory.

   

 • II Turniej Strzelecki w Zespole Szkół w Wąbrzeźnie

  II Turniej Strzelecki w Zespole Szkół w Wąbrzeźnie

  W dniu 22 kwietnia 2024 r. w sali treningów strzeleckich SKS „Sokole Oko” ZS w Wąbrzeźnie odbył się II Turniej Strzelecki o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie. 

   

   

 • Nowa usługa w e-Urzędzie Skarbowym

  Nowa usługa w e-Urzędzie Skarbowym

  Uprzejmie informujemy, że wdrożono w e-Urząd Skarbowy funkcjonalność umożliwiającą użytkownikom składanie deklaracji elektronicznych bez konieczności posiadania certyfikatu kwalifikowanego. 

   

 • Sprzedaż biletów miesięcznych na miesiąc maj

  Sprzedaż biletów miesięcznych na miesiąc maj

  Informujemy, że sprzedaż biletów miesięcznych na miesiąc maj odbędzie się w dniach 30 kwietnia oraz 06 maja 2024 r. w godzinach 08:00 – 15:00 w kasie biletowej przy ul. 1 Maja 51 w Wąbrzeźnie (PKS).

 • Przebudowa drogi powiatowej nr 1714C Myśliwiec - Zaskocz - Książki w km 3+098 - 3+637

  Przebudowa drogi powiatowej nr 1714C Myśliwiec - Zaskocz - Książki w km 3+098 - 3+637

  W dniu 25 kwietnia br. w godz. od 7:00 do 16:00 w ciągu drogi powiatowej nr 1714C Myśliwiec – Zaskocz – Książki (tj. w ścisłym centrum miejscowości Zaskocz) w km 3+098 – 3+637 kontynuowane będą roboty drogowe związane z ułożeniem nawierzchni bitumicznej drogi.

 • Spotkanie informacyjne – „Niepełnosprawni na rynku pracy”

  Spotkanie informacyjne – „Niepełnosprawni na rynku pracy”

     Dnia 19.04.2024 r. odbyły się spotkania informacyjne pt. „Niepełnosprawni na rynku pracy” zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie. Celem spotkań było udzielenie szczegółowych informacji o usługach oraz formach wsparcia dostępnych dla osób z niepełnosprawnością. 
   

   

 • Radni VII Kadencji odebrali zaświadczenia o wyborze

  Radni VII Kadencji odebrali zaświadczenia o wyborze

  24 kwietnia 2024 r. nowo wybrani radni VII kadencji Rady Powiatu w Wąbrzeźnie po raz pierwszy spotkali się w Starostwie Powiatowym w Wąbrzeźnie.

 • Spotkanie z ciekawym człowiekiem – spacer po Wąbrzeźnie.

  Spotkanie z ciekawym człowiekiem – spacer po Wąbrzeźnie.

  Wąbrzeźno to malownicze, piękne miasto o bogatej i długiej historii. Ciekawą i atrakcyjną metodą przekazywania wiedzy o jego przeszłości 

 • Krajowa Izba Gospodarcza oraz Instytut ADN sp. z o.o. sp. k. zapraszają do udziału w projekcie "Akademia GOZ"

  Krajowa Izba Gospodarcza oraz Instytut ADN sp. z o.o. sp. k. zapraszają do udziału w projekcie "Akademia GOZ"

  Krajowa Izba Gospodarcza w partnerstwie z Instytut ADN sp. z o.o. sp. k. zapraszają do udziału w projekcie 490 kobiet i 400 mężczyzn zatrudnionych w 445 mikro, małych, średnich i dużych firmach z obszaru całej Polski zainteresowanych wdrożeniem rozwiązań gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) w przedsiębiorstwie. 

   

 • “Od seniora do juniora”

  “Od seniora do juniora”

  W dniu 13 kwietnia 2024 r. wychowankowie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Książkach wraz z opiekunami zostali zaproszeni do Łopatek przez panią Monikę Kryniecką. 

   

Stronicowanie