Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

 • grafika przedstawiająca laptop i smartfon z kopetami dookoła

  Elektroniczne zaświadczenia o dochodach i o niezaleganiu w podatkach

  Zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach lub stwierdzające stan zaległości, a także zaświadczenia o wysokości przychodu lub dochodu można uzyskać bez wizyty w urzędzie skarbowym.

 • Włamania do mieszkań i domów . Zachowaj czujność!

  Włamania do mieszkań i domów . Zachowaj czujność!

  W dniu 6 września 2023 r. w środę doszło do bardzo niebezpiecznych zdarzeń na terenie powiatu wąbrzeskiego. W związku z powyższym apelujemy do mieszkańców powiatu wąbrzeskiego, aby zwracali uwagę na wszelkie, budzące podejrzenia zachowanie osób, pojawiających się w rejonie mieszkań i domów, a także na obce pojazdy zaparkowane np. przy polach lub w miejscach sugerujących dokonywanie obserwacji przez osoby znajdujące się wewnątrz podejrzanego pojazdu...

 • 9 września Międzynarodowy Dzień FAS

  9 września Międzynarodowy Dzień FAS

  9 września Międzynarodowy Dzień FAS

 • Powiat Wąbrzeski ogłasza nabór uczniów do projektu „Dziś nauka jutro praca IV”

  Powiat Wąbrzeski ogłasza nabór uczniów do projektu „Dziś nauka jutro praca IV”

  Powiat Wąbrzeski ogłasza  nabór uczniów do projektu pt.: „Dziś nauka jutro praca IV”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 10 Innowacyjna 

 • Wakacje z PCPR 2023

  Wakacje z PCPR 2023

  Wakacje to okazja do zachowania wielu niezapomnianych wrażeń i letnich przygód.  W dniach od 28.09.2023 r. do 1.09.2023 r. pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie zorganizowali cykl spotkań pn. „Wakacje z PCPR” przeznaczony dla młodszych wychowanków rodzin zastępczych z terenu Powiatu Wąbrzeskiego, w których wzięło udział czternaścioro dzieci. Podczas całego tygodnia wychowankowie mogli skorzystać z wielu przygotowanych dla nich atrakcji. 
   

 • kwiaty w ogrodzie

  Ogłoszenie wyników Powiatowego Konkursu „Piękna Zagroda” 2023

  W dniu 06.09.2023 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu „Piękna Zagroda”. XXI edycja konkursu odbyła się w dwóch kategoriach „Na najbardziej zadbaną działkę siedliskową” i „Na najbardziej zadbaną zagrodę wiejską”. Uczestnikami konkursu powiatowego byli zwycięscy zmagań gminnych (7 uczestników). Komisja powiatowa w dniu 24 lipca zlustrowała najbardziej zadbane siedliska i zagrody.

 • Poradnictwo psychologiczne w ramach Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Wąbrzeźnie ponownie dostępne.

  Poradnictwo psychologiczne w ramach Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Wąbrzeźnie ponownie dostępne.

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie informuje, iż w dniu 12.09.2023 r. oraz 19.09.2023 r. w godzinach od 16:00 do 19:00 w siedzibie tut. Centrum przy ul. Wolności 44 w Wąbrzeźnie, będzie dyżurował psycholog w ramach Ośrodka Interwencji Kryzysowej, m.in. dla osób doświadczających przemocy domowej.

    

 • Witamy po wakacjach w murach naszych szkół. Witajcie na pokładzie pierwszoklasiści!

  Witamy po wakacjach w murach naszych szkół. Witajcie na pokładzie pierwszoklasiści!

  Pierwszy dzwonek nowego roku szkolnego 2023/2024 za nami! W dniu 4 września powróciliśmy do szkół, żeby rozpocząć kolejną przygodę. 

 • Podziękowania za tegoroczne zbiory, słoneczna pogoda, świetna zabawa! Tak w miniony weekend bawiliśmy się na dożynkach w powiecie

  Podziękowania za tegoroczne zbiory, słoneczna pogoda, świetna zabawa! Tak w miniony weekend bawiliśmy się na dożynkach w powiecie

  Zarówno podczas dożynek w Płużnicy jak i Książkach Starosta Wąbrzeski Krzysztof Maćkiewicz w przemówieniu złożył rolnikom wyrazy uznania i szacunku oraz podziękował za rolniczy trud i wysiłek, za umiłowanie ziemi i przywiązanie do tradycji. Dziękujemy za wspólną zabawę!

 • pociąg na tle zachodzącego słońca

  Aktualizacja rozkładów jazdy autobusów

  W związku ze zmianą rozkładów jazdy PKP  mając na celu dostosowanie do aktualnie obowiązujących godzin odjazdów oraz przyjazdów pociągów, aktualizacji uległy rozkłady jazdy autobusów na trzech liniach.

Stronicowanie