Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

 • Przebudowa drogi powiatowej nr 1708 C Stanisławki - Jarantowice w km 0+239 (m. Jarantowice - skrzyżowanie z drogą wojewódzką nr 534) do km 3+233 (m. Stanisławki)

  Przebudowa drogi powiatowej nr 1708 C Stanisławki - Jarantowice w km 0+239 (m. Jarantowice - skrzyżowanie z drogą wojewódzką nr 534) do km 3+233 (m. Stanisławki)

  Informujemy, że w dniach 13.06 – 19.06.2024r na drodze powiatowej nr 1708 C Stanisławki - Jarantowice w km 0+239 (m. Jarantowice - skrzyżowanie z drogą wojewódzką nr 534) do km 3+233 (m. Stanisławki) układana będzie nawierzchnia bitumiczna.

   

 • Uczennica Działowskiego z brązowym medalem

  Uczennica Działowskiego z brązowym medalem

  W miniony weekend na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku odbyły się Ogólnopolskie Zawody - Mistrzostwa KZ LZS w lekkiej atletyce do lat 18, 20 i 23.
   
   
 • Uwaga zmiana: Woda pochodząca z wodociągu publicznego w Łobdowie przydatna do spożycia przez ludzi

  Uwaga zmiana: Woda pochodząca z wodociągu publicznego w Łobdowie przydatna do spożycia przez ludzi

  Z dniem 11.06.2024 r. Powiatowy Państwowy Inspektor Sanitarny w Wąbrześnie wydał komunikat o przydatności wody do spożycia przez ludzi pochodzącej z wodociągu publicznego w Łobdowie zaopatrującego miejscowości: Łobdowo, Kurkocin, Wielkie Pułkowo oraz Dębowa  Łąka...

 • Spotkanie wychowanków pieczy zastępczej z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy Oddział II we Wroniu z cyklu „Łączenie pokoleń – zabawa wczoraj i dziś. Zabawy na świeżym powietrzu”

  Spotkanie wychowanków pieczy zastępczej z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy Oddział II we Wroniu z cyklu „Łączenie pokoleń – zabawa wczoraj i dziś. Zabawy na świeżym powietrzu”

     W dniu 06.06.2024 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy Oddział II we Wroniu odbyło się kolejne już spotkanie wychowanków pieczy zastępczej i pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie z uczestnikami ww. Domu, z cyklu „Łączenie pokoleń – zabawa wczoraj i dziś. Zabawy na świeżym powietrzu”.

   

 • Wnioski o 800 plus tylko do końca czerwca

  Wnioski o 800 plus tylko do końca czerwca

  Wnioski o świadczenie wychowawcze 800 plus na obecnie  trwający okres świadczeniowy można składać tylko do końca czerwca br. Jeśli rodzic spóźni się i przekaże wniosek po terminie, to świadczenie otrzyma od miesiąca złożenia formularza. Wyjątek stanowią rodzice nowo narodzonych dzieci, którzy na złożenie dokumentów mają trzy miesiące od narodzenia dziecka.

   

 • Zajęcia w Centrum Programowania Robotów Przemysłowych

  Zajęcia w Centrum Programowania Robotów Przemysłowych

  W dniach 7 i 10 czerwca 2024 r. uczniowie odpowiednio Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie i Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie odwiedzili Centrum Programowania Robotów Przemysłowych w Grudziądzu uczestnicząc w warsztatach podnoszących kompetencje i pomagających w obraniu ścieżki kariery zawodowej związanej z automatyką i robotyką. 

 • Odbyła się III sesja VII kadencji Rady Powiatu w Wąbrzeźnie

  Odbyła się III sesja VII kadencji Rady Powiatu w Wąbrzeźnie

  W dniu 7 czerwca 2024 roku odbyła się III sesja VII kadencji Rady Powiatu w Wąbrzeźnie.

   

 • Dzień dziecka

  Dzień dziecka


     W dniu 31 maja młodsi wychowankowie rodzin zastępczych z terenu Powiatu Wąbrzeskiego  oraz wychowankowie naszej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Książkach zostali zaproszeni przez Firmę ZPTSz Katarzynki  prowadzoną przez Panią Halinę Błażejewicz-Sowa oraz Firmę Mirpol Akcesoria prowadzoną przez Pana Mirosława Błażejewicza z okazji Dnia Dziecka. 

   

 • Konkurs „Najlepszy Terapeuta Zajęciowy Województwa Kujawsko-Pomorskiego”

  Konkurs „Najlepszy Terapeuta Zajęciowy Województwa Kujawsko-Pomorskiego”

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie informuje, iż ogłoszona została VI edycja konkursu „Najlepszy Terapeuta Zajęciowy Województwa Kujawsko-Pomorskiego” organizowanego przez Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego. 

 • III Samorządowy Turniej Gry w Kręgle

  III Samorządowy Turniej Gry w Kręgle

  W środę 5 czerwca z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego w Zakładzie Aktywności Zawodowej "Kręgielnia MANGO" odbył się Trzeci Samorządowy Turniej Gry w Kręgle zorganizowany przez Wąbrzeskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski.

   

Stronicowanie