Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

 • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie zatrudni psychologa.

  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie zatrudni psychologa.

  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie zatrudni psychologa do udzielania poradnictwa w ramach Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Wąbrzeźnie.

 • Wystartowała budowa boisk przyszkolnych!

  Wystartowała budowa boisk przyszkolnych!

  W połowie marca przekazano wykonawcy plac budowy do wykonania inwestycji budowy boisk przyszkolnych przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie i Zespole Szkół w Wąbrzeźnie. 

 • Młodzież siedząca dookoła biurka

  Powiat Wąbrzeski ogłasza nabór uczniów do projektu „Dziś nauka jutro praca IV”

  Powiat Wąbrzeski ogłasza  nabór uczniów do projektu pt.: „Dziś nauka jutro praca IV”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 10 Innowacyjna edukacja, Działanie 10.2 Kształcenie ogólne i zawodowe, Poddziałanie 10.2.3 Kształcenie zawodowe.

 • Wagary z Politechniką Bydgoską

  Wagary z Politechniką Bydgoską

  21 marca uczniowie Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie pojechali wraz z opiekunami na Politechnikę Bydgoską świętować pierwszy dzień wiosny. Na fordońskim kampusie Uczelnia zorganizowała prezentację oferty dydaktycznej na rok akademicki 2023/24.

 • Widok z góry na leżący plecak, okulary, aparat, zegarek i notes z długopisem

  Ostatnie dni na płacenie bonem turystycznym

  W województwie kujawsko-pomorskim do wykorzystania jest jeszcze ponad 82 tys. bonów turystycznych na kwotę 34,3 mln zł. Rodzice i opiekunowie mogą nimi płacić tylko do 31 marca 2023 r. Natomiast wycieczka, pobyt w hotelu, obóz, czy kolonie letnie dla dziecka – wszystko to może się odbyć później.  

 • Widok z góry na biurko na którym leży otwarty laptop, dłoń trzymająca kawę notes i roślina doniczkowa

  Rozliczenie CIT do 30 czerwca. Sprawozdania finansowe do końca marca br.

  Rozporządzenie w sprawie przedłużenia terminów wykonania niektórych obowiązków w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych zostało już opublikowane w Dzienniku Ustaw. To oznacza, że zeznania o wysokości osiągniętych dochodów lub poniesionych strat w roku podatkowym należy złożyć do końca czerwca 2023 r.

 • Uczestnicy dnia języków obcych na scenie

  Dzień języków obcych na wesoło!

  21 marca jest to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Każdemu ten dzień kojarzy się z dniem wagarowicza. W Zespole Szkół Ogólnokształcących nikt nie uciekł, gdyż zamiast lekcji zorganizowaliśmy w tym dniu „Dzień Języków Obcych”.Jest to cykliczna impreza, w której nauka języków staje się źródłem humoru i zabawy. Uczniowie mogli zaprezentować swoje talenty zarówno wokalne, aktorskie jak i taneczne.

 • Ile razy w 2022 r. interweniowała na terenie powiatu straż pożarna? Zebranie sprawozdawcze w Kurkocinie

  Ile razy w 2022 r. interweniowała na terenie powiatu straż pożarna? Zebranie sprawozdawcze w Kurkocinie

  W dniu 22 marca Wicestarosta Karol Sarnecki uczestniczył w zebraniu podsumowującym działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej na terenie Powiatu w 2022 rok.

 • Lis

  Wiosenna akcja szczepienia lisów

  Powiatowy Lekarz Weterynarii w Wąbrzeźnie informuje, że w dniach od 27 marca do 14 kwietnia 2023 r. na terenie gmin Książki, Dębowa Łąka i Ryńsk zostanie przeprowadzona akcja doustnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

   

 • Czy wśród naszych uczniów są chętni przystąpieniem do policji?

  Czy wśród naszych uczniów są chętni przystąpieniem do policji?

  W ramach akcji "Zostań kimś wyjątkowym" promującej nabór do służby w Policji, zorganizowaliśmy trzydniowe drzwi otwarte dla uczniów wąbrzeskich szkół. Uczniów szkoły podstawowej zachęcaliśmy do wyboru szkół średnich o profilu mundurowym, licealiści poznali ofertę Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Stronicowanie