Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

 • Dzień pracownika socjalnego w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Książkach

  Dzień pracownika socjalnego w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Książkach

  21 listopada obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. Ten wyjątkowy i szczególny dla nas dzień świętowaliśmy wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Panem  Markiem Markowskim, Zarządem Powiatu Wąbrzeskiego na czele ze Starostą Wąbrzeskim Panem Krzysztofem Maćkiewiczem, Wicestarostą Panem Karolem Sarneckim oraz Członkiem Zarządu Panią Bożeną Szpryniecką.

 • Rząd siedzisk w autobusie

  Sprzedaż biletów miesięcznych na grudzień

  Informujemy, że sprzedaż biletów miesięcznych na miesiąc grudzień odbędzie się w dniach 30 listopada oraz 01 grudnia  2023 r.  w kasie biletowej przy ul. 1 Maja 51 w Wąbrzeźnie (PKS) w godzinach 08:00 – 15:00

 • Uczniowie Zespołu Szkół na wykładach otwartych na Politechnice Bydgoskiej

  Uczniowie Zespołu Szkół na wykładach otwartych na Politechnice Bydgoskiej

  Dnia 16 listopada 2023 roku, uczniowie klas Technikum Mechanicznego i Mechatronicznego Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie uczestniczyli w wykładach otwartych na Politechnice Bydgoskiej.

 • OGŁOSZENIE WYNIKÓW OTWARTEGO KONKURSU OFERT

  Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert

  Ogłoszenie wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej, świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz realizacji zadań z zakresu edukacji prawnej w Powiecie Wąbrzeskim w 2024 r. 

 • Życzenia Starosty Wąbrzeskiego z okazji Dnia Pracownika Socjalnego treść w notatce

  Życzenia Starosty Wąbrzeskiego z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

  Wszystkim Pracownikom Socjalnym w Dniu ich święta składam serdeczne życzenia oraz podziękowania za wysiłek i zaangażowanie na rzecz osób potrzebujących.

 • Życzenia z Okazji Dnia Pracownika Socjalnego

  Życzenia z Okazji Dnia Pracownika Socjalnego

  Życzenia z Okazji Dnia Pracownika Socjalnego 

 • kalkulator leżący na biurku z notatkami

  Wprowadzenie do KSeF dla mikroprzedsiębiorców

  Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) rozpoczyna ogólnopolski cykl spotkań on-line „Środy z KSeF". W każdą środę od połowy listopada do połowy grudnia eksperci KAS będą przekazywać mikroprzedsiębiorcom informacje o założeniach Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF).

 • Dyżur psychologa

  Dyżur psychologa

  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie informuje, iż w dniu 05.12.2023 r. oraz 19.12.2023 r. w godzinach od 16:00 do 19:00 w siedzibie tut. Centrum przy ul. Wolności 44 w Wąbrzeźnie, będzie dyżurował psycholog, w ramach Ośrodka Interwencji Kryzysowej, m.in. dla osób doświadczających przemocy domowej. 

 • papierowe serca zawieszone na klamerkach

  21 listopada Światowy Dzień Życzliwości

  Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień (World Hello Day), to święto ustanowione w 1973 roku w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

 • Kompleksowy remont Oddziału Chorób Wewnętrznych zakończony!

  Kompleksowy remont Oddziału Chorób Wewnętrznych zakończony!

  Kompleksowy remont oddziału zakończony. To kolejny etap systematycznego unowocześniania placówki tak jeśli chodzi o pomieszczenia i wyposażenie.  W czasie remontu oddział powstawał od podstaw, został też wyposażony w nowy sprzęt.

Stronicowanie