Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

 • Komputer na biurku

  Powiat Wąbrzeski z dofinansowaniem na poprawę warunków pracy i eliminację zdrowotnych czynników ryzyka w miejscu pracy w ramach programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027

  Powiat Wąbrzeski otrzymał dofinansowanie w ramach projektu pn. „Zdrowy i aktywny urzędnik w Powiecie Wąbrzeskim” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w kwocie 308 250,00 złotych. Celem projektu jest poprawa ergonomii pracy.

 • "Wszystko co dobre szybko się kończy"

  "Wszystko co dobre szybko się kończy"

  Andaluzyjska przygoda uczniów z Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie dobiegła końca. Z Hiszpanii wrócili pełni wrażeń, z nowymi doświadczeniami, znajomościami i umiejętności, z głowami pełnymi pomysłów i z ogromną wiarą w siebie.

   

 • Matury 2024 czas rozpocząć

  Matury 2024 czas rozpocząć

  W dniu dzisiejszym uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie i Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie rozpoczynają egzaminy maturalne.

   

 • Odbyła się I sesja VII kadencji Rady Powiatu w Wąbrzeźnie

  Odbyła się I sesja VII kadencji Rady Powiatu w Wąbrzeźnie

  W dniu dzisiejszym tj. 6 maja 2024 roku, w Starostwie Powiatowym w Wąbrzeźnie odbyła się pierwsza inauguracyjna sesja VII kadencji Rady Powiatu w Wąbrzeźnie. 

   

 • Konkurs „Piękna Zagroda”

  Konkurs „Piękna Zagroda”

  Wzorem lat ubiegłych organizowany jest konkurs „Piękna Zagroda”. Organizatorami konkursu są: Starosta Wąbrzeski, Wójtowie Gmin Powiatu Wąbrzeskiego oraz inne organizacje, które wyrażają chęć udziału w organizowaniu i finansowaniu konkursu. 

   

 • Witaj Maj! Trzeci Maj!

  Witaj Maj! Trzeci Maj!

  Fotorelacja z obchodów Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja.

 • Życzenia z okazji Dnia Strażaka

  Życzenia z okazji Dnia Strażaka

   

  Z okazji obchodzonego w dniu 4 maja Dnia Strażaka wszystkim Strażakom i pracownikom Państwowej Straży Pożarnej oraz Druhom Ochotniczych Straży Pożarnych pragnę przekazać serdeczne podziękowania za odwagę, poświęcenie i gotowość niesienia pomocy w każdej chwili.
  Życzę niewyczerpanej siły, wytrwałości, licznych sukcesów oraz nieustającej satysfakcji z pracy i służby społeczeństwu, a także zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

  Starosta Wąbrzeski

  Krzysztof Maćkiewicz

   

 • Rozpoczął się projekt „Rodzina w centrum Etap I”

  Rozpoczął się projekt „Rodzina w centrum Etap I”

     Spotkanie informacyjno-promocyjne dotyczące zasad realizacji projektu „Rodzina w centrum Etap I”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi Priorytetowej 08 Fundusze Europejskie na wsparcie w obszarze rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie FEKP.08.25 Usługi wsparcia rodziny i pieczy zastępczej, Program Regionalny: Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021- 2027 odbyło się w dniu 26.04.2024 r. w Starostwie Powiatowym w Wąbrzeźnie. Pierwsze formy wsparcia dla rodzin z terenu powiatu trwają od 25 kwietnia 2024 r.


 • „KOBIETY Z PASJĄ”

  „KOBIETY Z PASJĄ”

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie informuje, iż Uniwersytet WSB MERITO w Toruniu, Wydział Finansów Zarządzania w Bydgoszczy wspólnie z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych jest organizatorem plebiscytu „KOBIETY Z PASJĄ”.

 • Rozporządzenie Wojewody w sprawie odstrzału sanitarnego dzików

  Rozporządzenie Wojewody w sprawie odstrzału sanitarnego dzików

  Poniżej publikujemy Rozporządzenie Nr 4/2024 Wojewody Kujawsko-Pomorskiego z dnia 26 kwietnia 2024 r. w sprawie zarządzenia odstrzału sanitarnego dzików na obszarze zagrożonym wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń na terenie powiatów aleksandrowskiego, brodnickiego, bydgoskiego, chełmińskiego, golubsko-dobrzyńskiego, grudziądzkiego, inowrocławskiego, lipnowskiego, mogileńskiego, nakielskiego, radziejowskiego, rypińskiego, sępoleńskiego, świeckiego, toruńskiego, tucholskiego, wąbrzeskiego, włocławskiego, żnińskiego. 

Stronicowanie