Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

 • Uczniowie biorący udział w zajęciach w ramach projektu

  Trwa kurs spawania metodą MAG i TIG złączy pachwinowych dla uczniów w ramach projektu „Dziś nauka jutro praca IV”

  Powiat Wąbrzeski w ramach projektów finansowanych z Unii Europejskiej  po raz kolejny realizuje kursy spawania dla uczniów Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie. Tym razem w ramach projektu Dziś nauka jutro praca IV 26 uczniów bierze udział w kursie spawania metodą TIG złączy pachwinowych i MAG oraz kursie spawania elektrodami otulonymi MMA. 

 • Ostrzeżenie meteorologiczne. Burze z gradem.

  Ostrzeżenie meteorologiczne. Burze z gradem.

  Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 20 mm do 35 mm oraz porywy wiatru do 70 km/h. Miejscami grad.

 • Za nami Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

  Za nami Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

  Dnia 22 maja 2023 r. w Wąbrzeskim Domu Kultury odbyło się spotkanie dotyczące rozwoju rodzinnych form pieczy zastępczej oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych do 14 dzieci zorganizowanym w ramach realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie projektu pn. „Rodzina w Centrum 3”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 9 Solidarne społeczeństwo, Działanie 9.3 Rozwój usług zdrowotnych i społecznych, Poddziałanie 9.3.2 Rozwój usług społecznych, które połączone było z obchodami Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

 • Budowa boiska

  Stan budowy boisk na dzień 23 maja:

  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji przedstawiającej stopień zaawansowania prac na placu budowy przy Zespole Szkół w Wąbrzeźnie.

 • Wicestarosta uczestniczył w zebraniu członków Stowarzyszenia Salutaris

  Wicestarosta uczestniczył w zebraniu członków Stowarzyszenia Salutaris

  Kujawsko-Pomorskie Samorządowe Stowarzyszenie Salutaris to piewsze tego typu stowarzyszenie w Polsce. Stowarzyszenie to jest związkiem samorządów, które dysponuje Funduszem Solidarnościowym, czyli instrumentem doraźnej, szybkiej pomocy finansowej dla gmin i powiatów dotkniętych skutkami klęsk żywiołowych lub katastrofami.

 • Grupa strażaków i zaproszonych gości na tle komendy powiatowej straży

  Powiatowe Obchody Dnia Strażaka

  19 maja 2023 roku w Wąbrzeźnie odbyły się Powiatowe obchody Dnia Strażaka. Na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej o godzinie 13:00 odbył się uroczysty apel, w którym uczestniczyli zaproszeni goście. 

 • Napis zapraszamy na drzwi otwarte na tle zdjęcia liceum

  Drzwi otwarte u Działowskiego już w najbliższy piątek!

  Już w najbliższy piątek widzimy się w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie! 
  Chętnych do poznania szkoły ósmoklasistów, rodziców, a także przyjaciół szkoły zapraszamy na Drzwi otwarte! Będzie wesoło!

 • Podczas wycieczek szkolnych nawiązują się przyjaźnie na całe życie!

  Podczas wycieczek szkolnych nawiązują się przyjaźnie na całe życie!

  W dniach od 15 do18 maja uczniowie klas I TI i TMH/TM Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie wraz z wychowawcami przebywali na biwaku w Kamionkach Małych.

 • Integracja i piękno natury podczas wycieczki dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego

  Integracja i piękno natury podczas wycieczki dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego

  2 piękne majowe dni spędzili uczniowie Ośrodka Szkolno Wychowawczego we Wroniu w Ośrodku Edukacyjnym Eko- Czar w Czarnym Bryńsku.

 • Bieżnia przy Zespole Szkół Ogólnokształcących

  Stan budowy boisk na dzień 19 maja

  Już niebawem koniec prac na boiskach przyszkolnych!

  Mamy za sobą najbardziej zaawansowane prace budowlane zarówno przy Liceum Ogólnokształcącym w Wąbrzeźnie jak i przy Zespole Szkół w Wąbrzeźnie.

  Spójrzcie na jakim etapie jest ekipa firmy ELSIK

Stronicowanie