Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

 • Wyremontujemy kolejny odcinek drogi powiatowej

  Wyremontujemy kolejny odcinek drogi powiatowej

  W dniu 4 marca 2024 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie przedstawiciele Zarządu Powiatu – Starosta Krzysztof Maćkiewicz, Wicestarosta Karol Sarnecki, Skarbnik Powiatu Krzysztof Goleń spotkali się z przedstawicielem firmy Zakład Drogowo Budowlany Rogowo – panem Mariuszem Wilczyńskim, w celu podpisania umowy na remont nawierzchni drogi powiatowej Nr 1708C Stanisławki – Jarantowice.

 • Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Wąbrzeźnie

  Odprawa roczna w Komendzie Powiatowej Policji w Wąbrzeźnie

  W czwartek 29 lutego 2024 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Wąbrzeźnie odbyła się odprawa roczna podsumowująca pracę funkcjonariuszy jednostki za rok 2023.

 • Park przy Górze Zamkowej z nową nazwą!

  Park przy Górze Zamkowej z nową nazwą!

  W dniu 28 lutego 2024 roku Starosta Wąbrzeski Krzysztof Maćkiewicz uczestniczył w uroczystej sesji Rady Miasta w Wąbrzeźnie. Na wniosek radnego i dyrektora LO, Aleksandra Czarneckiego, w tym dniu Rada Miasta nadała parkowi przy Górze Zamkowej nazwę "Park pamięci Jana Różyckiego". 

 • 25-lecie Powiatu Wąbrzeskiego - wspomnienia pierwszego wicestarosty Benedykta Dudka

  25-lecie Powiatu Wąbrzeskiego - wspomnienia pierwszego wicestarosty Benedykta Dudka

  Z okazji 25-lecia Powiatu Wąbrzeskiego Telewizja Wąbrzeźno nagrała serię wywiadów z obecnymi oraz byłymi pracownikami Starostwa oraz Radnymi Powiatu.

  Dziś przedstawiamy wspomnienia pierwszego wicestarosty – Benedykta Dudka.

   

 • Od dziś funkcjonuje nowa linia komunikacyjna

  Od dziś funkcjonuje nowa linia komunikacyjna

  Miło nam poinformować, że od dnia 01 marca 2024 roku został uruchomiony dodatkowy kurs na linii komunikacyjnej łączącej tereny gminy Dębowa Łąka z miastem Wąbrzeżno.

   

 • Zostanie utworzona nowa linia autobusowa

  Zostanie utworzona nowa linia autobusowa

  W dniu 29 lutego 2024 roku odbyła się XLVIII sesja Rady Powiatu w Wąbrzeźnie.

 • Zmiana dyżurów aptek

  Zmiana dyżurów aptek

  W dniu 29 lutego 2024 r. Zarząd Powiatu w Wąbrzeźnie podjął uchwałę w sprawie wyznaczenia apteki ogólnodostępnej do pełnienia dyżurów w porze nocnej i w dni wolne od pracy w roku 2024.

 • Zawiadomienie o konsultacjach społecznych

  Zawiadomienie o konsultacjach społecznych

  Na podstawie § 7 ust. 1 załącznika do uchwały nr IV/33/2019 Rady Powiatu w Wąbrzeźnie z dnia 7 lutego 2019 r. zawiadamiamy, że od dnia 14 marca 2024 r. do dnia 27 marca 2024 r. ustalony został termin konsultacji społecznych uchwałą nr 219/438/2024 Zarządu Powiatu w Wąbrzeźnie z dnia 29 lutego 2024 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami Powiatu Wąbrzeskiego dotyczącej projektu Powiatowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego na lata 2024-2030.

   

 • Sukcesy sportowe Działowskiego

  Sukcesy sportowe Działowskiego

  Jak nigdy do tej pory Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie plasuje się w bieżącym roku szkolnym wysoko w punktacji łącznej dla szkół średnich Kujawsko Pomorskiej Licealiady, do którego zaliczane są rezultaty wszystkich zawodów rozgrywanych w ramach wojewódzkiego kalendarza Szkolnego Związku Sportowego.

 • 25-lecie Powiatu Wąbrzeskiego - szereg wywiadów z obecnymi oraz byłymi pracownikami Starostwa oraz Radnymi Powiatu

  25-lecie Powiatu Wąbrzeskiego - szereg wywiadów z obecnymi oraz byłymi pracownikami Starostwa oraz Radnymi Powiatu

  W grudniu świętowaliśmy 25-lecie Powiatu Wąbrzeskiego. Z tej okazji Telewizja Wąbrzeźno nagrała szereg wywiadów z obecnymi oraz byłymi pracownikami Starostwa oraz Radnymi Powiatu.

   

Stronicowanie