Aktualności z Oświaty 2017 - 2019

Aktualności z Oświaty 2017 - 2019

 • Wycieczka klas drugich do Gdyni

  Wycieczka klas drugich do Gdyni

  Dnia 24 listopada odbyła się wycieczka uczniów klas IIA i IIB do Gdyni, w trakcie której zaplanowane było zwiedzanie Akwarium Gdyńskiego oraz udział w musicalu “Wiedźmin” na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego.

 • Piękny gest uczniów ZS - własnoręcznie wykonali sanki dla wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej

  Piękny gest uczniów ZS - własnoręcznie wykonali sanki dla wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej

  Grupa uczniów z klasy II B Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie odwiedziła Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Książkach. Podczas tej wizyty uczniowie przekazali na rzecz podopiecznych placówki własnoręcznie zaprojektowane i wykonane sanki. Wykonanie tego projektu odbyło się w CKZ w ramach zajęć praktycznej nauki zawodu, natomiast materiał do jego realizacji częściowo dostarczyli sami uczniowie.

   
 • Starosta wraz z nauczycielami bierze udział w konferencji „Porozmawiajmy o przyszłości edukacji”

  Starosta wraz z nauczycielami bierze udział w konferencji „Porozmawiajmy o przyszłości edukacji”

  Politechnika Bydgoska w odpowiedzi na wyzwania stojące przed współczesną edukacją zorganizowała konferencję „Politechnika dialogu – porozmawiajmy o przyszłości edukacji” w ramach której w czwartek 24 listopada odbywa się cykl prelekcji dla nauczycieli z zakresu psychologii, coachingu, teorii edukacji czy innowacji w dydaktyce.

 • Z wizytą w pracowniach Centrum Kształcenia Zawodowego w Zespole Szkół

  Z wizytą w pracowniach Centrum Kształcenia Zawodowego w Zespole Szkół

  Centrum Kształcenia Zawodowego w ZS w Wąbrzeźnie zajmuje się produkcją oraz montażem m.in. bram, ogrodzeń, gablot, regałów na znicze, na zlecenie osób prywatnych oraz instytucji publicznych.
 • Debata społeczna za nami

  Debata społeczna za nami

  W piątek (18.11.22 r.) w Wąbrzeskim Domu Kultury odbyła się debata społeczna pod tytułem: "Hejt w sieci i szkole". Policjanci naszej jednostki spotkali się z młodzieżą z wąbrzeskich szkół, aby podnieść poziom świadomości odnośnie szeroko rozumianego hejtu i mowy nienawiści.

Stronicowanie