Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

Rozpoczynamy kolejny tydzień matur!

Rozpoczynamy kolejny tydzień matur!

2022.05.09

Rozpoczynamy kolejny tydzień matur! W tym tygodniu Maturzyści zmierzą się z przedmiotami na poziomie rozszerzonym: język polski, angielski i niemiecki, biologia, WOS i matematyka. Trzymamy kciuki! 

 

Matura z matematyki za nami!

Matura z matematyki za nami!

2022.05.05

Matematyka za nami!
Przed chwilą złapaliśmy Maturzystów Zespół Szkół w Wąbrzeźnie, wychodzących z matury z matematyki. Podczas rozmów niektórzy śmiało prognozują swoje wyniki z matmy na około 70 %. Inni natomiast przyznawali, że egzamin z języka polskiego był ich mocniejszą stroną.
Uczniowie z kalkulatorami w rękach wypowiadali się dziś do materiału maturalnego przygotowywanego przez Telewizja Wąbrzeźno.

Majówka pełna słońca w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Książkach

Majówka pełna słońca w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Książkach

2022.05.04

W dniu 1 maja, na dobre rozpoczęcie majówki dzieci z placówki wraz z wychowawcami udały się do Wąbrzeźna na tamtejszy skate park oraz plac zabaw. W ten sposób uczciliśmy pierwszy dzień maja. Na placu zabaw dzieci mogły się wybawić, korzystając z dostępnych atrakcji. Uśmiechy zagościły na twarzach naszych milusińskich. Następnie udaliśmy się na spacer nad wąbrzeskie jezioro oraz na punkt widokowy, by podziwiać piękny krajobraz.