Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie

Maturzyści Zespołu Szkół Ogólnokształcących bawili się na Balu Studniówkowym 2020

2020.01.30

25 stycznia klasy maturalne Zespołu Szkół Ogólnokształcących bawiły się podczas balu maturalnego. Uroczystość, której towarzyszyły pełne wzruszeń przemówienia, podziękowania już za nami. Oficjalna część balu, jak co roku, jest okazją do wyrażenia słów wdzięczności dla nauczycieli, wychowawców, a także dyrektora szkoły za cierpliwość i zaangażowanie w proces przygotowania do egzaminu maturalnego.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

Uczniowie klasy III b już po raz drugi biorą udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym „Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury”

2020.01.29

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dębowej Łące już po raz drugi biorą udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym „Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury”.

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

Uczeń z dysfunkcją wzroku- realizacja kształcenia specjalnego w szkole

2020.01.23

W pracy z uczniem z wadą wzroku w szkole należy wyjść od poznania diagnozy okulistycznej we wszystkich jej aspektach oraz wypływu zaburzeń widzenia na codzienne funkcjonowanie dziecka i wynikające z niego ograniczenia w nauce. Dlatego też, możliwości wzrokowe każdego ucznia należy rozpoznać indywidualnie.

Studniówka w Zespole Szkół we Wroniu

Uczniowie Zespołu Szkół we Wroniu rozpoczęli odliczanie 100 dni do egzaminu dojrzałości

2020.01.22

17 styczna 2020r. na deskach Wąbrzeskiego Domu Kultury staropolskim tańcem - polonezem otwarty został tegoroczny bal studniówkowy uczniów Liceum Ogólnokształcącego o ukierunkowaniu Służby mundurowe, Technikum Informatycznego i Technikum Informatycznego o ukierunkowaniu Informatyka w Wojsku oraz Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych Zespołu Szkół we Wroniu.