Aktualności z Oświaty 2017 - 2019

Aktualności z Oświaty 2017 - 2019

 • Gmina Płużnica i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli SENSOR serdecznie zapraszają na Forum Edukacyjn

  Gmina Płużnica i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli SENSOR serdecznie zapraszają na Forum Edukacyjne

  Gmina Płużnica i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli SENSOR serdecznie zapraszają na Forum Edukacyjne. Jego hasło przewodni brzmi "Przestańmy się szkolić, zacznijmy działać dla siebie i innych”. Organizatorzy do udziału zapraszają samorządowców, nauczycieli, rodziców i uczniów. Przygotowano dla nich blisko trzydzieści różnych tematów, które będą prezentowane przez około czterdziestu prelegentów. 

 • Sukces uczennic ZSO w ogólnopolskim konkursie graficznym "Obrońcy niepodległej"

  Sukces uczennic ZSO w ogólnopolskim konkursie graficznym "Obrońcy niepodległej"

  W dniu Narodowego Święta Niepodległości w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbyła się uroczysta gala konkursu graficznego "Obrońcy Niepodległej". Na konkurs wpłynęło 318 prac. W tym gronie świetnie wypadły uczennice Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Kornelia Templin zajęła 3 miejsce, a Ola Łaga uzyskała wyróżnienie. 

 • Wychowankowie Specjalnego Ośrodka odśpiewali hymn w ramach akcji "Szkoła do hymnu"

  Wychowankowie Specjalnego Ośrodka odśpiewali hymn w ramach akcji "Szkoła do hymnu"

  W czwartek, 10 listopada, w ostatnim dniu roboczym przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 uczniowie wraz z nauczycielami Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego we Wroniu świętowali kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Społeczność szkolna wzięła udział w akcji pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej pt.: „Szkoła do hymnu”, która polegała na wspólnym odśpiewaniu hymnu narodowego. 

 • Uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości w Zespole Szkół Ogólnokształcących

  Uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości w Zespole Szkół Ogólnokształcących

  10 listopada na szkolnej auli w Zespole Szkół Ogólnokształcących odbyły się uroczyste apele z okazji Święta Niepodległości. Dyrektor Aleksander Czarnecki podsumował udział uczniów naszej szkoły w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Obrońcy Niepodległej", w który w gronie nagrodzonych znalazły się Kornelia Templin i Aleksandra Łaga oraz wręczył nagrody zwycięzcom szkolnego turnieju mixtów w piłce siatkowej.

 • Uczniowie mieszkający w szkolnym internacie pamiętają o rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

  Uczniowie mieszkający w szkolnym internacie pamiętają o rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

  Uczniowie mieszkający w szkolnym internacie pamiętają o rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Narodowe święto jest powodem do dumy dla całej internackiej społeczności.

Stronicowanie