Aktualności z Oświaty 2017 - 2019

Aktualności z Oświaty 2017 - 2019

 • Świąteczne potrawy i zastawy stołu w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół - w naszej szkole są prawdziwe talenty kulinarne!

  Świąteczne potrawy i zastawy stołu w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół - w naszej szkole są prawdziwe talenty kulinarne!

  W poniedziałek 12 grudnia w Zespole Szkół w Wąbrzeźnie odbyły się dwa konkursy. Pierwszy z nich polegał na nakryciu świątecznego stołu.

 • Udało się! Zespół Szkół w Wąbrzeźnie nawiązał współpracę ze szkołą Realschule w Syke

  Udało się! Zespół Szkół w Wąbrzeźnie nawiązał współpracę ze szkołą Realschule w Syke

  Udało się!!! Po wielu zmaganiach i tygodniach przygotowań, Zespół Szkół w Wąbrzeźnie osiągnął sukces, nawiązując  współpracę ze szkołą Realschule w Syke, w partnerskim powiecie Diepholz. Współpraca obu szkół ma polegać na wymianie uczniów a także poznaniu niemieckiego i polskiego systemu szkolnictwa, w szczególności edukacji zawodowej.

 • 72 rocznica Powstania Warszawskiego

  Otrzęsiny klas pierwszych w ZSO w Wąbrzeźnie!

  W tym roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących utworzone zostały trzy pierwsze klasy. Zgodnie z tradycją nowo przybyli uczniowie musieli przejść specjalny rytuał mający na celu wprowadzenie ich do społeczności Liceum ;)

 • Oficjalne ślubowanie klas pierwszych

  Oficjalne ślubowanie klas pierwszych

  Dnia 19 grudnia 2022 roku w Zespole Szkół w Wąbrzeźnnie miało miejsce ślubowanie klas pierwszych. Uczniowie wraz ze swoimi rodzicami zebrali się w szkolnej auli, by stać się od dziś pełnoprawnymi członkami społeczności naszej szkoły.

 • Charytatywny kiermasz pierników zorganizowany przez uczniów ZS w Wąbrzeźnie

  Charytatywny kiermasz pierników zorganizowany przez uczniów ZS w Wąbrzeźnie

  21 grudnia w Zespole Szkół w Wąbrzeźnie odbył się Piernikowy Jarmark Świąteczny. Pracownia logistyczna zamieniła się w klimatyczne miejsce do spędzania przedświątecznego czasu.Stoiska przygotowane przez uczniów uginały się od przepysznych logistycznych pierników.

Stronicowanie