Aktualności z Oświaty 2017 - 2019

Aktualności z Oświaty 2017 - 2019

 • Uczniowie ZS upamiętnili rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

  Uczniowie ZS upamiętnili rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości

  Uczniowie Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie uczcili rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości podczas uroczystego apelu. Uczniowie pod opieką nauczycieli wspólnie odśpiewali hymn państwowy oraz obejrzeli występ swoich koleżanek i kolegów upamiętniający tamte wydarzenia.
 • Próbna ewakuacja w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie

  Próbna ewakuacja w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie

  Czwartkowa ewakuacja to na szczęście tylko próbny alarm, w którym symulowane były działania związane z  zagrożeniem detonacją ładunku wybuchowego. Ćwiczenia przeprowadzone zostały w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie z udziałem funkcjonariuszy policji, straży pożarnej oraz pracowników Pogotowia Gazowego.

 • Wycieczka uczniów Zespołu Szkół do Centrum Szkolenia Logistyki

  Wycieczka uczniów Zespołu Szkół do Centrum Szkolenia Logistyki

  25 października 2022 r. uczniowie klasy IV TI oraz IV TIp wzięli udział w „Dniu Otwartych Koszar” Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu. Razem z uczniami klas mundurowych z Kwidzyna mieli okazję przyjrzeć się pracy wojska od strony zaplecza.

 • Grzegorz Banaś - nauczyciel historii w ZSO nominowany do nagrody BohaterON!

  Grzegorz Banaś - nauczyciel historii w ZSO nominowany do nagrody BohaterON!

  Nauczyciel historii w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie - Grzegorz Banaś znalazł się w gronie pięciu osób w Polsce nominowanych w kategorii „Nauczyciel" do nagrody BohaterONy im. Powstańców Warszawskich. Przyznawana jest ona w różnych kategoriach dla osób, które pielęgnują pamięć o historii Polski i jej bohaterach.

 • Profilaktyka przez duże "P"

  Profilaktyka przez duże "P"

  Działania funkcjonariuszy zajmujących się profilaktyką na terenie naszego powiatu prowadzona jest na coraz szerszą skalę. Ostatnie trzy dni stanęły pod znakiem spotkań w szkołach średnich w naszym mieście.

Stronicowanie