Aktualności z PCPR

Aktualności z PCPR

 • logo przedstawiajace 3 osoby w sercu

  Dyżur psychologa

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie informuje, iż w dniu 11.08.2022 r. oraz 25.08.2022 r. w godzinach od 17:00 do 19:00 w siedzibie tut. Centrum przy ul. Wolności 44 w Wąbrzeźnie, pok. 203 będzie dyżurował psycholog, w ramach Ośrodka Interwencji Kryzysowej, m.in. dla osób doświadczających przemocy w rodzinie.

    

 • logo przedstawiajace trzy osoby w sercu

  Dyżur psychologa w ramach Ośrodka Interwencji Kryzysowej

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie informuje, iż w dniu 07.07.2022 r. oraz 21.07.2022 r. w godzinach od 17:00 do 19:00 w siedzibie tut. Centrum przy ul. Wolności 44 w Wąbrzeźnie, pok. 203 będzie dyżurował psycholog, w ramach Ośrodka Interwencji Kryzysowej, m.in. dla osób doświadczających przemocy w rodzinie.

    

 • Powitanie wakacji

  Powitanie wakacji

     Wakacje dla dzieci i młodzieży to czas dobrej zabawy, odpoczynku, odkrywania i zwiedzania nowych miejsc, a przede wszystkim okazja do gromadzenia w pamięci wielu niezapomnianych wspomnień.

    

   

   

 • Życzenia z okazji Dnia Dziennikarza

  Życzenia z okazji Dnia Dziennikarza

     Z okazji Dnia Dziennikarza składamy najlepsze życzenia wielu sukcesów, owocnej pracy, ciekawych pomysłów, niegasnącego zapału w poszukiwaniu prawdy oraz wytrwałości w kreowaniu wizerunku rzetelnego dziennikarza.

 • logo „Aktywny samorząd”

  Nabór wniosków w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd”

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie przypomina, iż do 31 sierpnia 2022 r. można składać wnioski w ramach Modułu I programu „Aktywny samorząd”. Środki na realizację programu pochodzą z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W programie realizowane są następujące formy wsparcia:

   

Stronicowanie