Aktualności z PCPR

Aktualności z PCPR

 • Dyżur psychologa

  Dyżur psychologa

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie informuje, iż w dniu 06.10.2022 r. oraz 20.10.2022 r. w godzinach od 17:00 do 19:00 w siedzibie tut. Centrum przy ul. Wolności 44 w Wąbrzeźnie, pok. 203 będzie dyżurował psycholog, w ramach Ośrodka Interwencji Kryzysowej, m.in. dla osób doświadczających przemocy w rodzinie.

   

 • Pogoda sprzyja.. przygotowywaniu jesiennych przetworów! :)

  Pogoda sprzyja.. przygotowywaniu jesiennych przetworów! :)

  W ostatnich dniach wychowankowie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Książkach przy pomocy wychowawców postanowili przygotować jesienne przetwory. Zostały one zrobione ze szpinaku, szczawiu, ogórków, jabłek oraz kwiatów czarnego bzu. Dzięki nim dzieci będą mogły w chłodne jesienne dni delektować się swojskimi przysmakami. 

 • Wychowankowie z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej wzięli udział w pielgrzymce do Rywałdu

  Wychowankowie z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej wzięli udział w pielgrzymce do Rywałdu

  Jak co roku w pierwszą niedzielę po 8 września w pobliskim Rywałdzie obchodzony jest odpust ku czci Matki Boskiej Rywałdzkiej. Tym razem w tym wydarzeniu postanowili wziąć udział nasi wychowankowie wraz z opiekunami i w dniu 10 września wraz z mieszkańcami Książek udali się na pielgrzymkę do rywałdzkiego sanktuarium.

 • Dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej odwiedzili Szymbark i dom do góry nogami!

  Dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej odwiedzili Szymbark i dom do góry nogami!

  W dniach od 2 do 3 września dzieci z placówki wraz z opiekunami oraz panią Dyrektor odbyli wycieczkę do miejscowości Szymbark. Wyjazd ten planowany był już od dłuższego czasu, a dla dzieci była to miła niespodzianka z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego.

 • IX Piknik Integracyjny „Zadowoleni z życia – wolni od uzależnień”

  IX Piknik Integracyjny „Zadowoleni z życia – wolni od uzależnień”

  2 września w Domu Pomocy Społecznej w Wąbrzeźnie odbył się IX PIKNIK  INTEGRACYJNY „ZADOWOLENI Z ŻYCIA – WOLNI OD UZALEŻNIEŃ”. Piknik został zrealizowany przy wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych działającej przy Urzędzie Gminy Ryńsk oraz prywatnych sponsorów.  

Stronicowanie