Aktualności z PCPR

Aktualności z PCPR

 • Życzenia - Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

  Szanowni Rodzice Zastępczy!

     Z okazji Święta Rodzicielstwa Zastępczego, które przypada 30 maja pragniemy podziękować wszystkim rodzinom zastępczym, za pracę na rzecz Waszych podopiecznych, za to co być może nie jest widoczne na zewnątrz, ale umacnia ich serca, jest źródłem siły i radości na każdy dzień.
   

 • Program „Zajęcia klubowe w WTZ”

  Program „Zajęcia klubowe w WTZ”

     Program adresowany jest do podmiotów prowadzących Warsztaty Terapii Zajęciowej. Celem programu jest  wsparcie osób niepełnosprawnych w utrzymaniu samodzielności i niezależności w życiu społecznym oraz zawodowym poprzez prowadzenie przez WTZ zajęć klubowych, jako zorganizowanej formy rehabilitacji. Pomoc udzielana jest przez samorządy powiatowe ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

     

 • logo przedstawiające 3 osoby w sercu

  Dyżur psychologa

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie informuje, iż w dniu 05.05.2022 r. oraz 19.05.2022 r. w godzinach od 17:00 do 19:00 w siedzibie tut. Centrum przy ul. Wolności 44 w Wąbrzeźnie, pok. 203 będzie dyżurował psycholog, w ramach Ośrodka Interwencji Kryzysowej, m.in. dla osób doświadczających przemocy w rodzinie.

     

 • Wielkanoc 2022

  Wielkanoc 2022

  Serdeczne życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

  Dużo zdrowia, spokoju i pogody ducha, nadziei

  na lepszą przyszłość, mądrości i wiary w siebie

  oraz sił w pokonywaniu codziennych trudności.

   

                                                      życzy

  Dyrektor

  Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

  w Wabrzeźnie

  wraz z pracownikami

   

   

  Wielkanoc 2022

   

 • logo przedstawiające 3 osoby w sercu

  Wolne miejsca w Środowiskowym Domu Samopomocy Oddział II we Wroniu

     Środowiskowy Dom Samopomocy Oddział II we Wroniu jest bezpieczną, przyjazną przestrzenią dla 40 dorosłych osób z przewlekłą chorobą psychiczną i niepełnosprawnością intelektualną oraz dla osób wykazujących inne przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych. Czynny jest od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 15:00. Uczestnicy ośrodka mają zapewniony transport do placówki oraz powrót do miejsca zamieszkania...

    

Stronicowanie