Aktualności z PCPR

Aktualności z PCPR

 • Warsztaty Wielkanocne

  Warsztaty Wielkanocne

     Dnia 12 kwietnia 2022 r., w Starostwie Powiatowym w Wąbrzeźnie, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie gościło rodziny zastępcze wraz z wychowankami oraz gości z Ukrainy, w ramach Warsztatów Świątecznych organizowanych przy pomocy Koła Gospodyń Wiejskich w Czystochlebiu.

    

 • Logo: „Pomoc dla obywateli Ukrainy z niepełnosprawnością” Moduł I – zaopatrzenie w wyroby medyczne

  Program PFRON „Pomoc dla obywateli Ukrainy z niepełnosprawnością” Moduł I – zaopatrzenie w wyroby medyczne

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie informuje, iż Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w dniu 29 marca 2022 roku Uchwałą nr 35/2022 zatwierdził procedury realizacyjne dotyczące Modułu I programu  „Pomoc obywatelom Ukrainy z niepełnosprawnością”...

   

   

 • Dyżur psychologa

  Dyżur psychologa

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie informuje, iż w dniu 07.04.2022 r. oraz 21.04.2022 r. w godzinach od 17:00 do 19:00 w siedzibie tut. Centrum przy ul. Wolności 44 w Wąbrzeźnie, pok. 203 będzie dyżurował psycholog,  w ramach Ośrodka Interwencji Kryzysowej, m.in. dla osób doświadczających przemocy w rodzinie. Możliwe jest również poradnictwo w formie telefonicznej pod numerem telefonu 531063555.

   

 • Logo „Aktywny samorząd”

  Wsparcie finansowe dla studentów w programie „Aktywny samorząd”

    Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, informuje iż od 1 marca 2022 r. trwa nabór wniosków w ramach Modułu II programu „Aktywny samorząd”. Wnioski na semestr letni roku akademickiego/szkolnego 2021/2022 można składać do dnia 31 marca 2022 r. Zachęcamy
  do aplikowania w formie elektronicznej w Systemie Obsługi Wsparcia (SOW) (https://sow.pfron.org.pl/).

   

 • Dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Książkach na wycieczce do muzeum piernika

  Dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Książkach na wycieczce do muzeum piernika

  W minioną sobotę dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Ksiażkach wraz z Panią Dyrektor oraz wychowawcami udali się do Torunia na wycieczkę do Muzeum Piernika. Po przybyciu na miejsce na dzieci czekała moc atrakcji. Na wstępie wychowankowie zapoznali się z historią piernika oraz sposobami jego wyrobu. “Uzbrojeni” w wiedzę sami podjęli próbę wypieku piernika. Własnoręcznie przygotowały ciasto, by później, przy użyciu drewnianych form, wypiec z niego toruńskie specjały i móc ich zakosztować.

Stronicowanie