Aktualności z PCPR

Aktualności z PCPR

 • Dyżur psychologa

  Dyżur psychologa

       Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie informuje, iż w dniu 08.09.2022 r. oraz 22.09.2022 r. w godzinach od 17:00 do 19:00 w siedzibie tut. Centrum przy ul. Wolności 44 w Wąbrzeźnie, pok. 203 będzie dyżurował psycholog, w ramach Ośrodka Interwencji Kryzysowej, m.in. dla osób doświadczających przemocy w rodzinie. 
  W celu umówienia się na wizytę należy wcześniej zadzwonić do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie pod nr telefonu 56 688 24 50 wew. 136.

 • Nabór wniosków w Module I pilotażowego programu "Aktywny samorząd"

  Nabór wniosków w Module I pilotażowego programu "Aktywny samorząd"

  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje, iż do 31 sierpnia 2022 r. można składać wnioski w ramach Modułu I programu „Aktywny samorząd”. Środki na realizację programu pochodzą z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

 • logo przedstawiające trzy osoby w sercu

  Konkurs wakacyjny Moje Małe i Duże Podróże

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie serdecznie zaprasza rodziców zastępczych wraz wychowankami z terenu Powiatu Wąbrzeskiego oraz wychowanków placówki opiekuńczo-wychowawczej w Książkach do udziału w konkursie wakacyjnym Moje Małe i Duże Podróże.

    

 • LOGO

  Wykaz jednostek funkcjonujących na terenie Powiatu Wąbrzeskiego, udzielających wsparcia w zakresie przemocy w rodzinie, w tym dla osób stosujących przemoc w roku 2022.

  Wykaz jednostek funkcjonujących na terenie Powiatu Wąbrzeskiego, udzielających wsparcia w zakresie przemocy w rodzinie, w tym dla osób stosujących przemoc w roku 2022

 • Apelujemy o pomoc dla Warsztatów Terapii Zajęciowej! 

  Apelujemy o pomoc dla Warsztatów Terapii Zajęciowej! 

  Szanowni Państwo

  Apelujemy o pomoc dla Warsztatów Terapii Zajęciowej! 

  Apelujemy o pomoc, polegającą na zwiększeniu, jeszcze w tym roku, kwoty dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych miesięcznego kosztu uczestnictwa jednej osoby w zajęciach prowadzonych w naszych placówkach o 600 zł, a także o odpowiedni wzrost dofinansowania tej działalności w latach następnych...

   

Stronicowanie