Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

 • wręczenie odznaczenia dla wiesława sicińskiego

  Członek Zarządu Powiatu - Leśniczy Leśnictwa Czystochleb Wiesław Siciński uhonorowany najwyższym wyróżnieniem Leśnika Polskiego

  Wieloletnie zaangażowanie, służba na rzecz Lasów Państwowych, aktywność zawodowa i społeczna to cechy wyróżniające ludzi nadzwyczajnych. Jarosław Molendowski, Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu, w uznaniu za ogromne poświęcenie zawodowe, uhonorował niestrudzonych Leśników tym szczególnym odznaczeniem.

 • prace na drodze (fot. archiwalne z przebudowy drogi Wronie Katarzynki)

  Do końca listopada bieżącego roku przebudujemy drogę od obwodnicy do Stanisławek!

  W najbliższych miesiącach rozpocznie się realizacja zadania „Odnowa nawierzchni odcinków drogi powiatowej nr 1420C Radzyń Chełmiński – Wąbrzeźno o łącznej długości 5,578 km”.

 • Seniorzy mają moc! Światowy Dzień Inwalidy 2023

  Seniorzy mają moc! Światowy Dzień Inwalidy 2023

  W środę 19 lipca spotkaliśmy się w Wąbrzeskim Domu Kultury, by pod hasłem „Bądźmy życzliwi i otwarci na potrzeby osób niepełnosprawnych” świętować Dzień Inwalidy w Powiecie Wąbrzeskim.

 • rząd policjantów odbierających wyróżnienia

  Święto Policji w Wąbrzeźnie

  Święto Policji to szczególny dzień dla każdego funkcjonariusza. Jest to czas awansów, nominacji i odznaczeń. Uroczyste obchody dla policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Wąbrzeźnie odbyły się 18 lipca 2023 roku w Starostwie Powiatowym w Wąbrzeźnie.

 • Plakat kampanii #rozmawiareaguj

  Kampania #rozmawiareaguj - jesteś świadkiem przemocy wobec dziecka - REAGUJ!

  Jeżeli jesteś świadkiem przemocy wobec dziecka, lu podejrzewasz, że dziecku dzieje się krzywda? Nie bądź obojętny! Zadzwoń lub napisz na czacie.

 • plakat przedstawiający zdjęcia kapitanów dużyn

  Masz paczkę znajomych, która lubi aktywność fizyczną? Aktualizacja! Drużyna Wicestarosty ZAREZERWOWANA!

  Masz paczkę znajomych lub rodzinę, która lubi aktywność fizyczną na świeżym powietrzu?  Zagraj w drużynie z Wicestarostą Karolem Sarneckim. Zapraszamy do udziału w nowej imprezie pn. „Wąbrzeski Trójkąt”.

 • Przed nami 5 inwestycji drogowych. Zakończyliśmy podpisywanie umów z wykonawcami – czas przystąpić do prac!

  Przed nami 5 inwestycji drogowych. Zakończyliśmy podpisywanie umów z wykonawcami – czas przystąpić do prac!

  W dniu 18 lipca podpisaliśmy umowę na kolejna inwestycję drogową! W najbliższych miesiącach wyłoniony wykonawca - Zakład Handlowo Budowlany AGA wykona remont drogi powiatowej w Gminie Dębowa Łąka: Niedźwiedź – Tokary. 

 • Grupa maturzystów z dyrektorem szkoły

  Wyniki matur w Powiecie Wąbrzeskim - garść informacji, komentarz Dyrektorów Szkół

   W Zespole Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie: do egzaminu przystąpiło 59 tegorocznych absolwentów szkoły.Egzamin zdało 50 absolwentów.

 • koparka pracująca na drodze

  Trwa przebudowa drogi Wielkie Pułkowo - Łobdowo

  Odcinek tej drogi ze względu na gruntową nawierzchnię zostanie wybudowany od podstaw. Obecnie pracownicy firmy Przedsiębiorstwa DROBUD Sp. z o.o. poszerzają i korytują pas drogowy, by stworzyć solidną podbudowę. 

 • Dłonie wskazujące na tablet

  Nowe funkcjonalności konta organizacji w e-Urzędzie Skarbowym

  Wszystkie organizacje, m.in. spółki, fundacje, stowarzyszenia, od 21 czerwca br. mogą korzystać z usług, które wcześniej były oferowane w e-US wyłącznie osobom fizycznym. W ramach konta organizacji można m. in. szybko i wygodnie wyrazić lub wycofać zgodę na otrzymywanie korespondencji w e-US, składać pisma do KAS, bezpłatnie występować o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach, składać zawiadomienie ZAW-NR i przeglądać swoje dane rejestracyjne.

Stronicowanie