Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

 • Rząd siedzisk w autobusie

  Sprzedaż biletów miesięcznych na miesiąc LIPIEC

  Informujemy, że sprzedaż biletów miesięcznych na miesiąc LIPIEC odbędzie się w dniu 30 czerwca 2023 r.  w kasie biletowej przy ul. 1 Maja 51 w Wąbrzeźnie (PKS) w godzinach 08:00 – 15:00.

 • W Warszawie trwają obrady na temat sytuacji szpitali powiatowych

  W Warszawie trwają obrady na temat sytuacji szpitali powiatowych

  W piątek 23 czerwca o godz. 12:00 rozpoczęło się ogólnopolskie spotkanie Prezydentów, Starostów i Członków Zarządu Powiatu odpowiedzialnych za ochronę zdrowia oraz Dyrektorów i Prezesów szpitali.

 • Radni Rady Powiatu w Wąbrzeźnie

  Zarząd Powiatu w Wąbrzeźnie otrzymał wotum zaufania i absolutorium za rok 2022

  Podczas czwartkowej sesji,  Zarząd Powiatu w Wąbrzeźnie uzyskał również absolutorium, które oznacza stwierdzenie prawidłowości wykonania budżetu Powiatu w 2022 r. Absolutorium to jeden z najistotniejszych ustawowych środków kontroli Rady Powiatu nad działalnością Zarządu. Zostało ono przyjęte 11 głosami „za” przy 1 głosie „wstrzymującym się”.

 • Uczniowie Działowskiego pożegnali szkolne mury rozpoczynając wakacyjną przerwę

  Uczniowie Działowskiego pożegnali szkolne mury rozpoczynając wakacyjną przerwę

  Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Liceum Ogólnokształcące w Wąbrzeźnie dziś pożegnali szkolne mury i zaczęli wakacyjną przerwę.

 • Wakacje rozpoczęli uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie

  Wakacje rozpoczęli uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie

  Były momenty wzruszenia, podsumowania sukcesów i spotkań mijającego roku szkolnego, a także rozmowy o planach na wakacje.
  Przed Wami piękny czas! 

 • Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego - treść w pełnej informacji

  Drodzy Uczniowie, Rodzice, Dyrektorzy Szkół, Wychowawcy i Nauczyciele!

  Z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023 chciałbym wszystkim Państwu podziękować za trud i zaangażowanie w realizację działań edukacyjnych, a także za rzetelność i sumienną pracę w tym czasie.   

 • Nos świni wystający zza płotu

  Wzmożone ryzyko występowania ognisk afrykańskiego pomoru świń (ASF) – skuteczne metody bioasekuracji

  W związku z trwającym okresem wzmożonego ryzyka występowania gnisk afrykańskiego pomoru świń (ASF) przedstawiamy skuteczne metody bioasekuracji.

 • cztery fotografie przedstawiające prace kosmetyczek

  Szkolenia są narzędziem, do realizacji swoich celów

  Cele osiągamy między innymi poprzez podnoszenie swoich kwalifikacji, dlatego warto się szkolić, korzystając z wszelkich dostępnych sposobów pogłębiania wiedzy i poszerzania wachlarza umiejętności.  

 • XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych

  XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych

  17 czerwca 2023 roku na Stadionie Miejskim im. Jana Wesołowskiego w Wąbrzeźnie, odbyły się XI Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych. Po wprowadzeniu startujących drużyn na płytę stadionu dowódca pododdziałów dh. Sławomir Szmytkowski złożył meldunek o gotowości do rozpoczęcia zawodów Prezesowi Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego dh. Jarosławowi Herbowskiemu, który przywitał przybyłych gości.

 • Tarcza z napisem turniej rycerski w niedźwiedziu

  Widowiskowy turniej rycerski za nami!

  W miniony weekend Niedźwiedź zamienił się w rycerską wioskę. Stowarzyszenie na Rzecz Rekonstrukcji Chorągwi Kujawskiej zorganizowało niezwykle widowiskową imprezę historycznej, którą patronatem objął Starosta Wąbrzeski. 

Stronicowanie