Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

DARMOWA POMOC PSYCHOTERAPEUTÓW

Koronawirus. Darmowa pomoc psychoterapeutów

2020.03.25

Psychoterapeuci Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej gotowi są udzielić bezpłatnego telefonicznego wsparcia psychologicznego w czasie kryzysu epidemiologicznego. Pomoc dostępna jest dla wszystkich osób.

WYDZIAŁ KOMUNIKACJI INFORMUJE

OGŁOSZENIE WYDZIAŁU KOMUNIKACJI

2020.03.25

W związku z rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. poz. 491 ze zm.)  Wydział Komunikacji informuje...

LISTA NUMERÓW TELEFONÓW I ADRESÓW E-MAIL

Przypominamy! Wydziały Starostwa Powiatowego załatwiają sprawy online lub telefonicznie - LISTA NUMERÓW I ADRESÓW E-MAIL

2020.03.25

Przypominamy, że w związku z ogłoszeniem na terenie kraju stanu zagrożenia epidemicznego wprowadzono ograniczenia w funkcjonowaniu urzędu - wydziały Starostwa Powiatowego, w tym również Wydział Komunikacji załatwiają sprawy online lub telefonicznie.

ZALECENIE WOJEWODY

Zalecenia Wojewody Kujawsko-Pomorskiego dotyczące odbywania kwarantanny

2020.03.23

Wojewoda Kujawsko-Pomorski mając na uwadze ujednolicenie zasad funkcjonowania obiektów kwarantanny zbiorowej oraz spływające wnioski, w oparciu o aktualną ocenę stanu bezpieczeństwa, wynikającą z analizy sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 zaleca.

Informacja

Informacja

2020.03.23

   W związku z wprowadzonym stanem epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 mieszkańcy Powiatu Wąbrzeskiego mogą  kontaktować się ze wszystkimi terapeutami w Polsce – nie tylko w granicach naszego województwa. Przekazujemy zainteresowanym listę psychoterapeutów, którzy udzielą bezpłatnej pomocy psychologicznej.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Koronawirus - najczęściej zadawane pytania

2020.03.23

Serwis internetowy Rzeczypospolitej Polskiej opracował zestaw odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące  koronawirusa z myślą o rodzicach, uczniach, pracownikach i podróżnych. Zestawienie jest na bieżąco uzupełniane, dlatego zachęcamy do odwiedzin strony.

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE

Ostrzeżenie meteorologiczne - Przymrozki

2020.03.20

Zjawisko: Przymrozki
Stopień zagrożenia: 1
Obszar: Dotyczy powiatów: brodnicki, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, golubsko-dobrzyński, Grudziądz, grudziądzki, nakielski, rypiński, sępoleński, świecki, Toruń, toruński, tucholski, wąbrzeski i żniński.

Ważność: od godz. 22:00 dnia 20.03.2020 do godz. 08:00 dnia 21.03.2020 r.