Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

 • Odbędzie się trzydziesta dziewiąta sesja Rady Powiatu w Wąbrzeźnie: 23 marca 2023 roku o godzinie 13:00

  Odbędzie się trzydziesta dziewiąta sesja Rady Powiatu w Wąbrzeźnie: 23 marca 2023 roku o godzinie 13:00

  Na  podstawie art.  15  ust.  1  ustawy z  dnia  5  czerwca  1998  r.  o  samorządzie  powiatowym (Dz.  U.  z  2022 r. poz. 1526) Przewodniczący Rady Powiatu zwołał trzydziestą dziewiątą w VI kadencji sesję Rady Powiatu w Wąbrzeźnie, która odbędzie się dnia 23 marca 2023 roku o godzinie 13:00 w sali nr 133 Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie przy ul. Wolności 44.Proponowany porządek obrad jest następujący...

 • Kobieta siedząca pod oknem, pracująca przy laptopie położonym na nogach

  Historia złożonych deklaracji – nowa usługa w e-Urzędzie Skarbowym

  Dzięki nowej usłudze w e-Urzędzie Skarbowym (e-US) podatnicy mogą przeglądać złożone deklaracje elektroniczne, pobierać je i drukować. W e-US zostały też udostępnione deklaracje złożone w formie papierowej wprowadzone do systemu.

 • Męskie dłonie w rękawiczkach ochronnych

  Nawet do 300 tys. zł mogą otrzymać płatnicy składek na działania poprawiające bezpieczeństwo pracy

  Od 17 kwietnia płatnicy składek mogą ubiegać się o dofinansowanie projektów, które poprawią bezpieczeństwo pracy, zmniejszą zagrożenie wypadkami przy pracy lub chorobami zawodowymi, czy zredukują niekorzystne oddziaływanie szkodliwych czynników w pracy. Tegoroczna pula wynosi 100 mln zł- informuje Krystyna Michałek, regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie kujawsko-pomorskim.

 • O budżecie powiatu, zaplanowanych inwestycjach drogowych i budowie boisk mówi Starosta Wąbrzeski w udzielonym wywiadzie

  O budżecie powiatu, zaplanowanych inwestycjach drogowych i budowie boisk mówi w udzielonym wywiadzie Starosta Wąbrzeski

  Miejska Telewizja Wąbrzeska przeprowadziła wywiad ze Starostą Wabrzeskim Krzysztofem Maćkiewiczem. Tematem rozmowy jest budżet powiatu na 2023 r., a także informacje zaplanowane inwestycjach drogowych i budowie boisk przyszkolnych.Starosta powiedział także o pozyskanych od Marszałka Województwa środkach na przebudowę dróg powiatowych niszczonych w wyniku poprowadzonych objazdów w trakcie przebuodwy drogi wojewódzkiej nr 548.

 • Kobieta z zakupami

  15 marca - Światowy Dzień Konsumenta

  15 marca obchodzimy Światowy Dzień Konsumenta. Z tej okazji przypomnimy o podstawowych prawach każdego z nas oraz podpowiemy, gdzie szukać wiedzy i pomocy. Prawa konsumenta – poznaj, korzystaj i podaj dalej! 

 • Nauczyciel Grzegorz Banaś oraz Laura Grabowski i Lidia Banaś

  Konkursowi laureaci

  Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących podtrzymują dobrą passę w Wojewódzkim Konkursie Historycznym im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej „Oni tworzyli naszą historię”.

 • Muzycy na scenie

  Działowski znowu zaskoczył - rockowe brzmienia na dzień kobiet

  Dzień Kobiet, to z pewnością jeden z najpiękniejszych dni w roku, kiedy to wszystkie kobiety są bardziej niż zwykle, doceniane przez mężczyzn. W tym roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących zorganizowano dla wszystkicg Pań niespodziankę. Od rana na portalach społecznościowych szkoły pojawiały się wpisy i filmiki z życzeniami.

 • Treść komunikatu: Informujemy że w najbliższych dniach mogą występować okresowe utrudnienia w obsłudze interesantów w Wydziale Komunikacji z powodu choroby pracowników, za co przepraszamy.

  Utrudnienia w obsłudze interesantów w Wydziale Komunikacji!

  Informujemy, że w najbliższych dniach mogą występować okresowe utrudnienia w obsłudze interesantów w Wydziale Komunikacji z powodu choroby pracowników, za co przepraszamy.

   

 • cztery splecione dłonie

  Wolne miejsce w Środowiskowym Domu Samopomocy Oddział II we Wroniu

     Środowiskowy Dom Samopomocy Oddz. II we Wroniu  to Ośrodek działający od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 do godz. 15:00 dla osób:

 • Trwa II edycja kursu prawa jazdy kat. B dla uczniów Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie

  Trwa II edycja kursu prawa jazdy kat. B dla uczniów Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie

  17 uczestników projektu „Dziś nauka jutro praca IV” współfinansowanego z środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego uczestniczą w kursie ...

Stronicowanie