Wszystkie aktualności

Wszystkie aktualności

 • „Trenuj jak żołnierz” - najnowszy projekt szkoleń dla ochotników

  „Trenuj jak żołnierz” - najnowszy projekt szkoleń dla ochotników

  Projekt „Trenuj jak żołnierz” to ciekawa propozycja dla każdego, kto ukończył 18 lat i ma obywatelstwo polskie. Jest rozwinięciem popularnego  projektu „Trenuj z wojskiem”. Najnowsza propozycja MON zachowuje swój unikatowy charakter - szkolenia są bezpłatne - a dodatkowo ochotnicy mogą otrzymać wynagrodzenie, otwarte i nastawione na dobre doświadczenia. Celem projektu jest szerokie przeszkolenie uczestników oraz budowanie potencjału rezerw Wojska Polskiego.

 • Powiat Wąbrzeski ogłasza nabór uczniów do projektu „Dziś nauka jutro praca IV”

  Powiat Wąbrzeski ogłasza nabór uczniów do projektu „Dziś nauka jutro praca IV”

  Powiat Wąbrzeski ogłasza  nabór uczniów do projektu pt.: „Dziś nauka jutro praca IV”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 10 Innowacyjna 

 • Plac budowy przy Zespole Szkół w Wąbrzeźnie

  Wystartowała budowa boiska przy Zespole Szkół!

  Rozpoczęły się prace nad budową boiska przy Zespole Szkół w Wąbrzeźnie. Firma ELSIK Sp. z o.o. przygotowuje teren i prowadzi pierwsze prace oraz zwozi materiały do wykonania inwestycji.

 • Widok na pole z zielonym zbożem w słoneczną pogodę

  Nabór wniosków o pomoc finansową dla producentów pszenicy lub kukurydzy, którzy ponieśli straty spowodowane agresją Federacji Rosyjskiej na Ukrainę

  Wnioski można składać do 30 czerwca 2023 r. w biurach powiatowych ARiMR właściwych ze względu na miejsce zamieszkania albo siedzibę producenta rolnego. 

 • Kłosy zboża w słońcu

  Już 19 kwietnia drugie w tym roku webinarium „Dotacje dla rolnictwa”

  Cykl e-spotkań „Dotacje dla rolnictwa” to kompendium wiedzy o aktualnych programach kierowanych do rolników, przedsiębiorców rolnych i mieszkańców wsi. Tradycyjnie webinarium odbędzie się przy użyciu aplikacji MS Teams.

 • Czy zakaz samochodów spalinowych przyniesie więcej szkód dla środowiska? Młodzi debatują!

  Czy zakaz samochodów spalinowych przyniesie więcej szkód dla środowiska? Młodzi debatują!

  Uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zespół Szkół w Wąbrzeźnie wzięli udział w Debacie Oksfordzkiej pt. "Klimatyczna debata o klimacie". 

 • Napis rekrutacja a pod bokach rysowane ręce trzymające megafony

  Powiat Wąbrzeski ogłasza nabór uczniów na staże zawodowe do projektu pn.: „ Dziś nauka jutro praca V"

  Powiat Wąbrzeski ogłasza  nabór na staże zawodowe dla 15 uczniów Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie w ramach projektu pt.: „Dziś nauka jutro praca V” nr RPKP.10.02.03-04-0049/19, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu

 • Dobiegła końca akcja sprzątania brzegów jezior Frydek i Zamkowe

  Dobiegła końca akcja sprzątania brzegów jezior Frydek i Zamkowe

  W dniach 13 i 14 kwietnia 2023 roku Koło Miejskie Polskiego Związku Wędkarskiego w Wąbrzeźnie, przy współpracy Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie, zorganizowało sprzątanie jezior Frydek i Zamkowe. 

 • Plakat przedstawiający harmonogram rekrutacji opisany w notatce

  Kliknij, pobierz, zapamiętaj! Sprawdź jakie terminy obowiązują w rekrutacji na rok szkolny 2023/2024!

  Drodzy rodzice i uczniowie klas ósmych! Dla Państwa wygody udostępniamy do pobrania plakat z terminami obowiązującymi w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2023/2024.

 • Co za talent! Nasi uczniowie wykonali na obrabiarkach konwencjonalnych szachownicę!

  Co za talent! Nasi uczniowie wykonali na obrabiarkach konwencjonalnych szachownicę!

  Uczniowie klas: 1b, 1d, 2b i 2TM Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie wykonali na obrabiarkach konwencjonalnych szachownicę wraz z figurami i pionkami szachowymi.

Stronicowanie