Aktualności z PCPR 2017 - 2019

Aktualności z PCPR 2017 - 2019

 • Powitanie wakacji

  Powitanie wakacji

     Wakacje dla dzieci i młodzieży to czas dobrej zabawy, odpoczynku, odkrywania i zwiedzania nowych miejsc, a przede wszystkim okazja do gromadzenia w pamięci wielu niezapomnianych wspomnień.

    

   

   

 • Życzenia z okazji Dnia Dziennikarza

  Życzenia z okazji Dnia Dziennikarza

     Z okazji Dnia Dziennikarza składamy najlepsze życzenia wielu sukcesów, owocnej pracy, ciekawych pomysłów, niegasnącego zapału w poszukiwaniu prawdy oraz wytrwałości w kreowaniu wizerunku rzetelnego dziennikarza.

 • logo „Aktywny samorząd”

  Nabór wniosków w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd”

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie przypomina, iż do 31 sierpnia 2022 r. można składać wnioski w ramach Modułu I programu „Aktywny samorząd”. Środki na realizację programu pochodzą z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W programie realizowane są następujące formy wsparcia:

   

 • Dzień Otwarty w Środowiskowym Domu Samopomocy w Bliźnie

  Dzień Otwarty w Środowiskowym Domu Samopomocy w Bliźnie

  Środowiskowy Dom Samopomocy w Bliźnie to placówka zajmująca się pomocą dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Jej głównym zadaniem jest podtrzymanie i rozwijanie umiejętności podopiecznych niezbędnych do możliwie jak najbardziej samodzielnego życia. "Mamy 5 pracowni w której się odbywają zajęcia, które mają służyć zdobyciu większego stopnia zaradności, samodzielności i rozwijania zainteresowań" - mówi Kierownik ŚDS Siostra Agnieszka Kroll

 • DZIEŃ RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO

  "my chcemy przekazać im tę miłość" - relacja video z Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

  "my  chcemy przekazać im tę miłość" "warto kochać te dzieci i przekazywać im tą swoją miłość"  "możemy przekazać swoją wiedzę dzieciom,  które tej wiedzy potrzebują, a nie mają tej wiedzy od swoich biologicznych rodziców".

  Piękne słowa rodziców zastępczych w materiale przygotowanym przez Telewizja Wąbrzeźno w dniu Rodzicielstwa Zastępczego. Przypomnijmy sobie jeszcze raz to wyjątkowe, majowe święto.Film dostę pny Z NAPISAMI na naszym kanale YouTube.

Stronicowanie