Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

LOGO - PROGRAM WYRÓWNYWANIA RÓŻNIC MIĘDZY REGIONAMI

PROGRAM WYRÓWNYWANIA RÓŻNIC MIĘDZY REGIONAMI III W 2021 R.

2020.12.22

   Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie, informuje iż Zarząd Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyjął „Kierunki działań oraz warunki brzegowe obowiązujące realizatorów „Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami III” w  2021 roku...

Logo PFRON

Wsparcie psychologiczne dla osób z niepełnosprawnościami w czasie pandemii

2020.12.09

   Zapraszamy osoby z niepełnosprawnością oraz ich otoczenie z Torunia i województwa kujawsko-pomorskiego, które nie radzą sobie z obecnymi ograniczeniami wywołanymi pandemią COVID-19 do skorzystania ze wsparcia psychologicznego oferowanego w ramach projektu finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. 

stół ze słodyczami

Święty Mikołaj w POW w Książkach

2020.12.07

   Dnia 4 grudnia 2020 r., Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Książkach odwiedził długo wyczekiwany gość - Św. Mikołaj, który  wraz z pomocnikiem przywiózł dla wychowanków prezentyi słodkie upominki przekazane przez Zarząd Powiatu w Wąbrzeźnie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie.
  

Logo - Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

2020.12.02

   Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami (ang. International Day of Persons with Disabilities) obchodzony jest corocznie 3 grudnia. Inna nazwa tego święta to Światowy Dzień Osób Niepełnosprawnych.