Aktualności z PCPR 2017 - 2019

Aktualności z PCPR 2017 - 2019

 • Wędkarze z placówki w Książkach

  Wędkarze z placówki w Książkach

  W ostatnich dniach wakacji podopieczni Placówki Opiekuńczo-Wychowawczj w Książkach wraz z wychowawcą wybrali się na połów ryb. Jest to nowa pasja wśród wychowanków. Efektem kilkugodzinnego “wypatrywania w spławik” były bardzo okazałe karpie oraz karasie.

 • Niezapomniane wakacje

  Niezapomniane wakacje

     Wakacje to czas relaksu i dobrej zabawy, zwiedzania nowych miejsc oraz okazja do zachowania wielu niezapomnianych wrażeń.

     W dniach od 22.08.2022 r. do 26.08.2022 r. pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie już po raz kolejny zorganizowali cykl spotkań pn. „Wakacje z PCPR” przeznaczone dla wychowanków rodzin zastępczych z terenu Powiatu Wąbrzeskiego,
  w których wzięło udział osiemnaścioro dzieci.

 • NIE UFAJ BEZGRANICZNIE

  NIE UFAJ BEZGRANICZNIE

     Biuro Prezydialne Komendy Głównej Straży Granicznej i Departament Spraw Międzynarodowych i Migracji MSWiA wspólnie opracowali ulotkę skierowaną do obywateli Ukrainy przekraczających granice polsko-ukraińską. W przypadku podejrzenia handlu ludźmi - obywatele Ukrainy, a także wszystkich innych państw mogą prosić o pomoc Krajowe Centrum Informacyjno-Konsultacyjne.

 • Dyżur psychologa

  Dyżur psychologa

       Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie informuje, iż w dniu 08.09.2022 r. oraz 22.09.2022 r. w godzinach od 17:00 do 19:00 w siedzibie tut. Centrum przy ul. Wolności 44 w Wąbrzeźnie, pok. 203 będzie dyżurował psycholog, w ramach Ośrodka Interwencji Kryzysowej, m.in. dla osób doświadczających przemocy w rodzinie. 
  W celu umówienia się na wizytę należy wcześniej zadzwonić do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie pod nr telefonu 56 688 24 50 wew. 136.

 • Nabór wniosków w Module I pilotażowego programu "Aktywny samorząd"

  Nabór wniosków w Module I pilotażowego programu "Aktywny samorząd"

  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie informuje, iż do 31 sierpnia 2022 r. można składać wnioski w ramach Modułu I programu „Aktywny samorząd”. Środki na realizację programu pochodzą z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Stronicowanie