Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

Powitanie wakacji

Powitanie wakacji

2022.07.01

   Wakacje dla dzieci i młodzieży to czas dobrej zabawy, odpoczynku, odkrywania i zwiedzania nowych miejsc, a przede wszystkim okazja do gromadzenia w pamięci wielu niezapomnianych wspomnień.

  

 

 

Życzenia z okazji Dnia Dziennikarza

Życzenia z okazji Dnia Dziennikarza

2022.07.01

   Z okazji Dnia Dziennikarza składamy najlepsze życzenia wielu sukcesów, owocnej pracy, ciekawych pomysłów, niegasnącego zapału w poszukiwaniu prawdy oraz wytrwałości w kreowaniu wizerunku rzetelnego dziennikarza.

logo  „Aktywny samorząd”

Nabór wniosków w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd”

2022.06.30

   Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie przypomina, iż do 31 sierpnia 2022 r. można składać wnioski w ramach Modułu I programu „Aktywny samorząd”. Środki na realizację programu pochodzą z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W programie realizowane są następujące formy wsparcia:

 

Dzień Otwarty w Środowiskowym Domu Samopomocy w Bliźnie

Dzień Otwarty w Środowiskowym Domu Samopomocy w Bliźnie

2022.06.15

Środowiskowy Dom Samopomocy w Bliźnie to placówka zajmująca się pomocą dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Jej głównym zadaniem jest podtrzymanie i rozwijanie umiejętności podopiecznych niezbędnych do możliwie jak najbardziej samodzielnego życia. "Mamy 5 pracowni w której się odbywają zajęcia, które mają służyć zdobyciu większego stopnia zaradności, samodzielności i rozwijania zainteresowań" - mówi Kierownik ŚDS Siostra Agnieszka Kroll

DZIEŃ RODZICIELSTWA ZASTĘPCZEGO

"my chcemy przekazać im tę miłość" - relacja video z Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

2022.06.13

"my  chcemy przekazać im tę miłość" "warto kochać te dzieci i przekazywać im tą swoją miłość"  "możemy przekazać swoją wiedzę dzieciom,  które tej wiedzy potrzebują, a nie mają tej wiedzy od swoich biologicznych rodziców".

Piękne słowa rodziców zastępczych w materiale przygotowanym przez Telewizja Wąbrzeźno w dniu Rodzicielstwa Zastępczego. Przypomnijmy sobie jeszcze raz to wyjątkowe, majowe święto.Film dostę pny Z NAPISAMI na naszym kanale YouTube.