Aktualności z Oświaty 2020

Aktualności z Oświaty 2020

 • Z wizytą w Warszawie

  Z wizytą w Warszawie

  Dnia 29 listopada, na zaproszenie posła Tomasza Szymańskiego, odwiedziliśmy siedzibę Sejmu RP w Warszawie. W wycieczce uczestniczyli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie. Uczestnicy wycieczki już od 6:50 musieli stawić się na zbiórkę, tradycyjnie na parkingu przy Netto i o godzinie 7:00 wyruszyliśmy w drogę. Planowo o 11.10 dojechaliśmy do Stolicy. Tam z pod pomnika Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego ruszyliśmy spacerem w kierunku gmachu Sejmu.

 • Wielkie serca naszych uczniów! Wolontariat Banku Żywności w wąbrzeskich supermarketach

  Wielkie serca naszych uczniów! Wolontariat Banku Żywności w wąbrzeskich supermarketach

  W miniony weekend odbywała się coroczna zbiórka żywności pod hasłem Święta godne, a nie głodne. Uczniowie Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie byli wolontariuszami Banku Żywności. Mogli Państwo spotkać wolontariuszy Zespołu Szkół w wąbrzeskich supermarketach, a dzięki hojności klientów - jak widać na zdjęciach - akcję przeprowadzono z powodzeniem.
 • Wycieczka klas drugich do Gdyni

  Wycieczka klas drugich do Gdyni

  Dnia 24 listopada odbyła się wycieczka uczniów klas IIA i IIB do Gdyni, w trakcie której zaplanowane było zwiedzanie Akwarium Gdyńskiego oraz udział w musicalu “Wiedźmin” na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego.

 • Uczniowie Technikum w Zespole Szkół w Wąbrzeźnie zakończyli udział w kursach w ramach projektu ” Dziś nauka jutro praca IV”

  Uczniowie Technikum w Zespole Szkół w Wąbrzeźnie zakończyli udział w kursach w ramach projektu ” Dziś nauka jutro praca IV”

  Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku zorganizowano kursy, które pozwalają na opanowanie wiadomości zarówno teoretycznych jak i praktycznych niezbędnych do pracy na stanowisku kelnera i baristy. W kursach ...

 • Piękny gest uczniów ZS - własnoręcznie wykonali sanki dla wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej

  Piękny gest uczniów ZS - własnoręcznie wykonali sanki dla wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej

  Grupa uczniów z klasy II B Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie odwiedziła Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą w Książkach. Podczas tej wizyty uczniowie przekazali na rzecz podopiecznych placówki własnoręcznie zaprojektowane i wykonane sanki. Wykonanie tego projektu odbyło się w CKZ w ramach zajęć praktycznej nauki zawodu, natomiast materiał do jego realizacji częściowo dostarczyli sami uczniowie.

   

Stronicowanie