Aktualności z Oświaty 2020

Aktualności z Oświaty 2020

 • Oficjalne ślubowanie klas pierwszych

  Oficjalne ślubowanie klas pierwszych

  Dnia 19 grudnia 2022 roku w Zespole Szkół w Wąbrzeźnnie miało miejsce ślubowanie klas pierwszych. Uczniowie wraz ze swoimi rodzicami zebrali się w szkolnej auli, by stać się od dziś pełnoprawnymi członkami społeczności naszej szkoły.

 • Charytatywny kiermasz pierników zorganizowany przez uczniów ZS w Wąbrzeźnie

  Charytatywny kiermasz pierników zorganizowany przez uczniów ZS w Wąbrzeźnie

  21 grudnia w Zespole Szkół w Wąbrzeźnie odbył się Piernikowy Jarmark Świąteczny. Pracownia logistyczna zamieniła się w klimatyczne miejsce do spędzania przedświątecznego czasu.Stoiska przygotowane przez uczniów uginały się od przepysznych logistycznych pierników.
 • Światełko Betlejemskie rozjaśnia kolejne miejsca w Powiecie Wąbrzeskim

  Światełko Betlejemskie rozjaśnia kolejne miejsca w Powiecie Wąbrzeskim

  Światełko Pokoju od ponad 30 lat odpalane jest z płomienia wiecznego ognia w Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem, a następnie przenoszone przez skautów i ludzi dobrej woli na wszystkie kontynenty świata. Stanowi symbol pojednania i pokoju, oczekiwanego szczególnie w związku z agresją na sąsiednią Ukrainę. 

 • Stowarzyszenie Młodych Gminy Płużnica organizuje wyjazdowy ZLOT WIZJONERÓW!

  Stowarzyszenie Młodych Gminy Płużnica organizuje wyjazdowy ZLOT WIZJONERÓW!

  Zapraszamy do nas wszystkie osoby, dla których tematy związane z ochroną środowiska i ekologią są bardzo ważne! Chciałby wymienić się swoimi pomysłami, podyskutować, o tym co zrobić, żeby świat był piękniejszy i lepszy!

 • W gronie tegorocznych stypendystów Marszałka znalazło się sześciu uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących

  W gronie tegorocznych stypendystów Marszałka znalazło się sześciu uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących

  Humaniści na start – to program stypendialny Marszałka Województwa Kujawsko Pomorskiego promujący uczniów szkół podstawowych i średnich naszego województwa, którzy uzyskują szczególne osiągnięcia edukacyjne w zakresie przedmiotów humanistycznych. W gronie tegorocznych stypendystów tego programu znalazło się sześciu uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących: Lidia Banaś, Ilona Błaszkiewicz, Weronika Dziub, Lena Krause, Paweł Dąbrowski i Bartosz Socha.

Stronicowanie