Aktualności z Oświaty 2020

Aktualności z Oświaty 2020

 • Pani Wioletta Węglerska odebrała akt nadania stopnia awansu zawodowego

  Pani Wioleta Węglerska odebrała akt nadania stopnia awansu zawodowego

  Dnia 12 grudnia 2022 r. Starosta Wąbrzeski Krzysztof Maćkiewicz wręczył akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego Pani Wiolecie Węglerskiej, nauczycielowi Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego we Wroniu. Pani Wioleta złożyła również ślubowanie, które potwierdziła własnoręcznym podpisem. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy dydaktyczno-wychowawczej z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną.

 • Mikołajkowo w Działowskim :)

  Mikołajkowo w Działowskim :)

  Mikołajkowa poczta, a także zwolnienie z odpytywania osób ubranych na cześć świętego czerwonego Mikołaja... Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z Zespołu Szkół Ogólnokształcących, gdzie uczniom we wtorek udzielił się pełen uśmiechu miłojakowy nastrój :) 

 • Samorząd uczniowski ZS zorganizował mikołajki połączoną ze zbiórką na leczenie Pani Karoliny!

  Samorząd uczniowski ZS zorganizował mikołajki połączone ze zbiórką na leczenie Pani Karoliny!

  Samorząd uczniowski Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie opracował na tegoroczne mikołajki prosty.. ale wyjątkowo bogaty plan: po pierwsze zbiórka nakrętek, po drugie muzykowanie, słodkości Grinch'owe przebieranki!

 • Nowe umiejętności i integracja w zimowej atmosferze na lodowisku!

  Nowe umiejętności i integracja w zimowej atmosferze na lodowisku!

  Dnia 30 listopada 2022r. odbył się wyjazd na lodowisko do Torunia. Uczestnikami wycieczki byli wychowankowie internatu  - uczniowie Zespołu Szkól w Wąbrzeźnie. Celem wyjazdu było propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia., doskonalenie umiejętności łyżwiarskich, integracja grupy oraz świetna zabawa.

 • Rozliczenie podatków to nic trudnego dla uczniów biorących udział w prelekcji w Urzędzie Skarbowym

  Rozliczenie podatków to nic trudnego dla uczniów biorących udział w prelekcji w Urzędzie Skarbowym

  Uczniowie klas 4 TE/ THO i 4 TLp Zespołu Szkół w Wąbrzeźnie odwiedzili Urząd Skarbowy w Wąbrzeźnie. Młodzież wzięła udział w prelekcji dotyczącej podatków i załatwiania spraw w urzędzie za pomocą stron internetowych.

Stronicowanie