Wszystkie aktualności

  • Nowy Szpital w Wąbrzeźnie

Nowy Prezes Nowego Szpitala w Wąbrzeźnie

Od 25 sierpnia 2025 r. Prezesem Nowego Szpitala w Wąbrzeźnie jest Patryk Maćkowiak. Pan Patryk Maćkowiak to doświadczony lider z wieloletnim dorobkiem w sektorze ochrony zdrowia oraz administracji publicznej. Swoją karierę zawodową konsekwentnie rozwijał pełniąc kluczowe funkcje zarządcze w renomowanych jednostkach medycznych, gdzie odpowiadał za strategiczne zarządzanie, optymalizację procesów oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych.
 
Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Prawa i Administracji, gdzie ukończył studia z zakresu administracji. Dodatkowo ukończył studia podyplomowe „Zarządzanie podmiotami leczniczymi” na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.
 
Posiada liczne certyfikaty potwierdzające kompetencje w obszarze zarządzania jednostkami medycznymi, zdobytymi podczas specjalistycznych szkoleń i kursów.

Metryka

  • Autor Wydział Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu

Prezes Nowego Szpitala w Wąbrzeźnie:

  • Prezes Nowego Szpitala w Wąbrzeźnie Patryk Maćkowiak