Aktualności z Oświaty 2017 - 2019

Aktualności z Oświaty 2017 - 2019

  • ZSO W WĄBRZEŹNIE

    Fotorelacja z kolejnych dni pobytu uczniów ZSO w Alsfeld

    Minęły kolejne dni wycieczki uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących do Alsfeld. Uczestnicy wymiany w minionym tygodniu wzięli udział w zajęciach lekcyjnych, podczas których na obiad zaserwowano pizzę w szkole :)

  • ZSO W WĄBRZEŹNIE

    Freundliche Grüße aus Alsfeld!

    Dwudziestu trzech uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie wraz z opiekunami bierze udział w funkcjonującej od ponad 25 lat wymianie polsko-niemieckiej z partnerską szkołą Albert-Schweitzer-Schule w Alsfeld (Hessen) w Niemczech.

  • Wycieczka

    Pocztówka z wycieczki od uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących

    W dniach 10-14 czerwca 40 uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących bierze udział w wycieczce, podczas której zwiedzają Lwów i podziwiają piękno Bieszczad. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć przesyłanych z wycieczki :)

  • SPACER HISTORYCZNY

    W której kamienicy mieszkał pierwszy starosta?

    14 września o godz. 16.00 zapraszamy na spacer historyczny w ramach 27. edycji Europejskich Dni Dziedzictwa pod hasłem przewodnim „Polski splot”.

     

     

  • HOLANDIA

    Srebro i tytuł Wicemistrzyni Holandii dla mieszkanki Powiatu Wąbrzeskiego!

    8 czerwca w Bergen op Zoom w Holandii odbyły się Otwarte Mistrzostwa IKO DUTCH OPEN KYOKUSHIN KARATE. Wśród 21-osobowej kadry Polskę reprezentowało także dwóch mieszkańców Powiatu Wąbrzeskiego – Jakub Stachulak (uczeń III klasy oddziału gimnazjalnego Szkoły Podstawowej w Dębowej Łące) oraz Julia Śmigielska (uczennica 8 klasy Szkoły Podstawowej w Zieleniu).

Stronicowanie