Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

Aktualności

Bursztynowo-Blizno

Przebudowa drogi Bursztynowo-Blizno dobiega końca

2018.01.16

Już niebawem przeprowadzony zostanie odbiór techniczny przebudowy drogi powiatowej Bursztynowo-Blizno. W ostatnich dniach wykonawca zamontował bariery energochłonne oraz przygotował większość zjazdów z drogi...

Białe wakacje

Białe wakacje w Wąbrzeźnie

2018.01.16

Ferie zimowe zbliżają się do nas wielkimi krokami. Już niedługo będzie można odpocząć po wyczerpującej nauce. Jeżeli nie masz pomysłu na spędzenie tego czasu zapraszamy do Wąbrzeskiego Domu Kultury.

Orszak Trzech Króli

Orszak Trzech Króli w Wąbrzeźnie

2018.01.09

6 stycznia z obu wąbrzeskich parafii wyruszył Orszak Trzech Króli aby świętować Dzień Objawienia Pańskiego. Organizatorem uroczystości był Wąbrzeski Dom Kultury oraz dwie wąbrzeskie parafie. Tego dnia uczestnicy korowodu...

"Zdobądź dotację na założenie firmy i zaplanuj własną ścieżkę kariery w Powiecie Wąbrzeskim"

Informacja dla uczestników projektu "Zdobądź dotację na założenie firmy i zaplanuj własną ścieżkę kariery w Powiecie Wąbrzeskim"

2018.01.04

Szanowni Państwo,Poniżej umieszczamy wzory dokumentów w ramach projektu pt. „Zdobądź dotację na założenie firmy i zaplanuj własną ścieżkę kariery w Powiecie Wąbrzeskim”. Dokumenty są skierowane dla uczestników, którzy zostali ostatecznie zakwalifikowani do projektu.

Komisja Bezpieczeństwa i Porządku

Komisja Bezpieczeństwa i Porządku pozytywnie zaopiniowała projekt budżetu powiatu na rok 2018

2018.01.02

W dniu 27 grudnia Starosta Wąbrzeski zwołał ostatnie w 2017 roku posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, podczas którego zebrani zapoznali się z projektem budżetu powiatu na rok 2018 w zakresie bezpieczeństwa publicznego. Starosta podkreślił, że Zarząd Powiatu będzie wnioskował...

Spotkanie w ramach projektu

Spotkanie z uczestnikami projektu „Zdobądź dotację na założenie firmy i zaplanuj własną ścieżkę kariery w Powiecie Wąbrzeskim!”

2018.01.02

W dniu 21 grudnia 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Wąbrzeźnie gościliśmy zakwalifikowanych uczestników projektu „Zdobądź dotację na założenie firmy i zaplanuj własną ścieżkę kariery w Powiecie Wąbrzeskim!”.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Wąbrzeźnie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz kolejny w Wąbrzeźnie!

2018.01.02

Już 14 stycznia 2018 r. rozpoczynamy XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab WOŚP utworzony został tradycyjnie w Wąbrzeskim Domu Kultury. W tym roku gramy na pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Wszyscy, którzy chcieliby wspomóc akcję m.in. przekazując przedmioty na licytację proszeni są o kontakt z Sztabem, który mieści się w Wąbrzeskim Domu Kultury, ul. Wolności 47, tel. 566881727, wew. 24.

DKK Wigilijne spotkanie

Dzieci z Dyskusyjnego Klubu Książki na spotkaniu przedświątecznym

2018.01.02

15.12.2017 r. odbyło się przedświąteczne, ostatnie w tym roku spotkanie dzieci z koła DKK.
W bardzo uroczystym nastroju, przy dźwiękach przepięknych polskich kolęd dyskutowaliśmy o zwyczajach świątecznych panujących w naszych domach i w innych krajach.