AKTUALNOŚCI 2022cd

  • Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina

Konkurs na relację z celebrowania Narodowego Święta Niepodległości przy daniach z gęsiny

W ramach akcji ,,Kujawsko-Pomorska gęsina na św. Marcina” Urząd Marszałkowski organizuje konkurs na relację z celebrowania Narodowego Święta Niepodległości przy daniach z gęsiny. W tym roku zapraszamy do udziału rodziny, a także koła gospodyń wiejskich. Czekają atrakcyjne nagrody. Na relacje ze wspólnego świętowania organizator konkursu czeka do 21 listopada.

Pokażcie nam, jak tego dnia wspólnie świętowaliście i przyrządzaliście smakowite potrawy z gęsiny. Relacja może mieć formę filmu, prezentacji, albumu lub inną, zgodnie z inwencją uczestników. Autorów najbardziej kreatywnych prac nagrodzimy bonami zakupowymi do realizacji w sieci sklepów ze sprzętem AGD. Gospodynie wiejskie zrzeszone w kołach otrzymają nagrody finansowe. 
 
Zgłoszenia do konkursu można przesyłać od 12 do 21 listopada:
pocztą tradycyjną na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń, pokój 219 z dopiskiem ,,Konkurs na relacje gęsinowe”,
mailowo na adres gesina@kujawsko-pomorskie.pl, wpisując w temacie wiadomości ,,Konkurs na relacje gęsinowe”.

Wymagania dotyczące prac zamieszczone są w regulaminie dostępnym na stronie Urzędu Marszałkowskiego. Do pracy należy załączyć wypełnione i podpisane oświadczenie (które jest załącznikiem do regulaminu konkursu) – prace bez dołączonego oświadczenia nie będą podlegały ocenie.

Laureaci zostaną poinformowani o wygranej telefonicznie. Jeśli sytuacja na to pozwoli, odbiorą oni swoje nagrody w grudniu podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia.

 

  • autor: Beata Krzemińska rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego