AKTUALNOŚCI 2022cd

  • KONKURS DLA KGW

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich - nagroda o wartości aż 6 tys. złotych!

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich z całej Polski!

Rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do ogólnopolskiego konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich: „Z mięsem drobiowym przez pokolenia”.

"To projekt kulinarny, którego ideą jest połączenie tradycyjnych przepisów kultywowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z nowoczesnymi aranżacjami tychże dań realizowanymi przez Szefów Kuchni młodego pokolenia. W ramach konkursu wytypujemy 16 KGW, które pod okiem kamer przygotują danie z wykorzystaniem mięsa drobiowego. Nasz Szef Kuchni wykona to samo danie w nowej odsłonie. Ponadto Szef Kuchni podejmie wyzwanie stawiane przez KGW. Filmy z realizacji Projektu będą dostępne na You Tube i widzowie zadecydują, kto wygra i zdobędzie główną nagrodę ufundowaną przez Stowarzyszenie Innowatorów Wsi. A jest o co walczyć, bo I miejsce w konkursie to nagroda o wartości aż 6 tys. złotych dla najlepszego KGW!"

Wystarczy zgłosić udział swojego Koła wraz z interesującą propozycją zupy oraz dania głównego opartych o mięso drobiowe za pośrednictwem formularza na www.przezpokolenia.pl.

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 listopada 2022 r. Decyduje kolejność – przyjmujemy maksymalnie 30 zgłoszeń z jednego województwa!

Laureatów I etapu konkursu poznamy już 25 listopada 2022 r.

Dla najlepszego Koła nagroda o wartości 6 tys. złotych!

Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne na stronie www.przezpokolenia.pl

Projekt sfinansowany z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego.

  • autor: www.przezpokolenia.pl

Wstecz