Wszystkie aktualności PCPR

Wszystkie aktualności PCPR

 • 9 września Międzynarodowy Dzień FAS

  9 września Międzynarodowy Dzień FAS

  9 września Międzynarodowy Dzień FAS

 • Wakacje z PCPR 2023

  Wakacje z PCPR 2023

  Wakacje to okazja do zachowania wielu niezapomnianych wrażeń i letnich przygód.  W dniach od 28.09.2023 r. do 1.09.2023 r. pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie zorganizowali cykl spotkań pn. „Wakacje z PCPR” przeznaczony dla młodszych wychowanków rodzin zastępczych z terenu Powiatu Wąbrzeskiego, w których wzięło udział czternaścioro dzieci. Podczas całego tygodnia wychowankowie mogli skorzystać z wielu przygotowanych dla nich atrakcji. 
   

 • Poradnictwo psychologiczne w ramach Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Wąbrzeźnie ponownie dostępne.

  Poradnictwo psychologiczne w ramach Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Wąbrzeźnie ponownie dostępne.

     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie informuje, iż w dniu 12.09.2023 r. oraz 19.09.2023 r. w godzinach od 16:00 do 19:00 w siedzibie tut. Centrum przy ul. Wolności 44 w Wąbrzeźnie, będzie dyżurował psycholog w ramach Ośrodka Interwencji Kryzysowej, m.in. dla osób doświadczających przemocy domowej.

    

 • logo PFRON

  Powiat wspiera osoby z niepełnosprawnością

     Na realizację zadań z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej Powiat Wąbrzeski otrzymuje środki finansowe z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. 

 • "Niezastąpieni Zastępczy” Lipiec 2023

  "Niezastąpieni Zastępczy” Lipiec 2023

     W lipcu bieżącego roku w ramach organizacji kampanii społecznej pn: „Niezastąpieni Zastępczy” Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie uczestniczyło  w dwóch wydarzeniach.

Stronicowanie