Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

  • ZAPROSZENIE DLA KGW

Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do reprezentowania Powiatu Wąbrzeskiego na Dożynkach Wojewódzkich! Do wygrania 5 tysięcy złotych!

Święto plonów to czas kiedy oddajemy hołd pracy rolników, okazujemy naszą wdzięczność za ich trud i troskę o nasz wspólny byt.

Tegoroczne Dożynki Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Diecezji Włocławskiej odbędą się 28 sierpnia w Kruszynie.

Jak co roku podczas dożynek wojewódzkich każdy powiat reprezentowany jest przez grupę ich mieszkańców. Szukamy Kół Gospodyń Wiejskich chętnych do reprezentowania Powiatu Wąbrzeskiego na dożynkach w Kruszynie!

Ze swojej strony oferujemy transport busami oraz wsparcie finansowe w wysokości 500 zł na przygotowanie stoiska. 

Ponadto organizatorzy Dożynek organizują konkurs na Najciekawsze Stoisko Powiatu, w którym za zajęcie I miejsca zwycięzcy otrzymają 5 000 zł, II miejsce – 3 000 zł i III miejsca – 2 000 zł. 

Zachęcamy do przesyłania swoich zgłoszeń na e-mail sylwia.grabowska@wabrzezno.pl.

W treści zgłoszenia prosimy wskazać osobę do kontaktu wraz z numerem telefonu.

ZGŁOSZEŃ PROSIMY DOKONYWAĆ DO DNIA 22 LIPCA.

Podczas dożynek organizowany jest także Konkurs na najładniejszy wieniec wykonany w stylu tradycyjnym oraz na współczesny wieniec lub ozdobę dożynkową. 

Każdy powiat może reprezentować tylko jeden wieniec tradycyjny i jeden współczesny, dlatego również prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 22 lipca na powyższy adres e-mail. Organizatorzy konkursu gwarantują nagrody pieniężne!

Regulaminy konkursu dostępne poniżej:

  • autor: SG - Wydział Organizacyjny

« wstecz