Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

  • Bieg w Radzyniu

Po raz szesnasty odbył się bieg uliczny z okazji 785-lecia nadania praw miejskich Radzyniowi Chełmińskiemu

Bieg uliczny towarzyszący obchodom rocznicy nadania praw miejskich Radzyniowi Chełmińskiemu to już tradycja. W 2019 roku odbył się już po raz 16, a imprezę patronatem objęli Starosta Wąbrzeski, Starosta Grudziądzki, Burmistrzowie Wąbrzeźna i Radzynia Chełmińskiego oraz Przewodniczący Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

W tegorocznej edycji Powiat Wąbrzeski reprezentowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Jarantowicach oraz Szkoły Podstawowej w Wielkich Radowiskach. Gratulujemy osiągniętych wyników!

Klasyfikacja generalna XVI biegu ulicznego z okazji 785-lecia nadania praw miejskich Radzyniowi Chełmińskiemu przedstawia się następująco:


Kategoria chłopców:
1.    Szymański Dariusz – SP im. J. Wybickiego w Linowie
2.    Wąż Bartłomiej – SP im. Jana Pawła II w Sztynwagu
3.    Budzich Wiktor – SP im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Radzyniu Chełmińskim
4.    Gierszyński Kacper – SP Sztynwag
5.    Pawlik Szymon – SP Radzyń
6.    Czapran Stanisław – SP Sztynwag
7.    Paprocki Jakub – SP Wielkie Radowiska
8.    Derkowski Kamil – SP Jarantowice

9.    Żebranowicz Kamil – SP Radzyń
10.    Wrzesiński Mariusz – SP Radzyń
11.    Rąbalski Kewin – SP Radzyń
12.    Suszyński Patryk – SP Radzyń
13.    Plaskota Maciek – SP Radzyń
14.    Wiśniewski Damian – SP Radzyń
15.    Imiałek Marcin – SP Jarantowice
16.    Koniecki Filip – SP Radzyń
17.    Golecki Łukasz – SP Radzyń
18.    Kułakowski Szymon – SP Radzyń
19.    Wrzesiński Hubert – SP Radzyń
20.    Jarski Szymon – SP Radzyń
21.    Jurczyk Kacper – SP Jarantowice
22.    Kalczyński Dawid – SP Radzyń
23.    Pelka Daniel – SP Jarantowice
24.    Goździejewski Bartek – SP Radzyń
25.    Włotkowski Zbigniew – SP Radzyń
26.    Żuchowski Brajan – SP Radzyń
27.    Iwaniak Karol – SP Radzyń
28.    Iwaniak Krystian – SP Radzyń
29.    Kozłowski Karol – SP Radzyń
30.    Leja Łukasz – SP Jarantowice
31.    Zalewski Dominik – SP Jarantowice

32.    Karczewski Aleks – SP Radzyń
33.    Puzon Remigiusz – SP Radzyń
34.    Lipiński Sylwester – SP Radzyń

Kategoria dziewcząt:

1.    Maksim Kinga – SP im. Jana Pawła II w Sztynwagu
2.    Mikołajczak Michalina – SP Sztynwag
3.    Błaszkiewicz  Ilona– SP Jarantowice
4.    Banasik Kamila – SP im. Jana Henryka Dąbrowskiego w Radzyniu Chełmińskim
5.    Puk Anna – SP Radzyń
6.    Śmigecka Natalia – SP Wielkie Radowiska
7.    Rojek Anna – SP Jarantowice
8.    Budzich Julia – SP Radzyń
9.    Dymurska Emilia – SP Radzyń
10.    Romanowska Kamila - SP Radzyń
11.    Grądzka Jagoda – SP Jarantowice
12.    Głębocka Kinga - SP Radzyń
13.    Partyka Martyna – SP Radzyń
14.    Lipińska Teresa – SP Radzyń
15.    Żychowska Karolina – SP Radzyń
16.    Ziółkowska Martyna – SP Radzyń
17.    Sobótka Wanessa - SP Radzyń
18.    Wohlfeil Patrycja - SP Radzyń
19.    Domżalska Wiktoria – SP Jarantowice
20.    Bąk Katarzyna – SP Jarantowice

 

  • 1. Bieg w Radzyniu Chełmińskim
  • 2. Bieg w Radzyniu Chełmińskim
  • 3. Bieg w Radzyniu Chełmińskim
  • 4. Bieg w Radzyniu Chełmińskim
  • 5. Bieg w Radzyniu Chełmińskim
  • 6. Bieg w Radzyniu Chełmińskim
  • 7. Bieg w Radzyniu Chełmińskim
  • 8. Bieg w Radzyniu Chełmińskim
  • 9. Bieg w Radzyniu Chełmińskim
  • 10. Bieg w Radzyniu Chełmińskim
  • 11. Bieg w Radzyniu Chełmińskim

« wstecz