Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

  • UTRUDNIENIA KATARZYNKI

Uwaga! Zamknięcie odcinków dróg powiatowych - utrudnienia w ruchu!

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „DROBUD” Sp. z o.o. w Wąbrzeźnie, wykonawca robót budowlanych drogowych w ramach zadania inwestycyjnego „Przebudowa drogi powiatowej nr 1709C Wronie-Katarzynki informuje, że w dniach 29 i 30 sierpnia oraz w dniu 2 września na przebudowywanym odcinku drogi powiatowej nr 1709C w miejscowości Katarzynki i miejscowości Wronie realizowane będą roboty budowlane związane z układaniem nawierzchni bitumicznej jezdni.


Odcinek drogi powiatowej w tych dniach będzie częściowo wyłączony z ruchu, tj.:
1)    W dniu 29 sierpnia br. zamknięty będzie odcinek drogi powiatowej 1709C od m. Wronie do „Zakładu Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Katarzynki”. Dojazd do Zakładu będzie możliwy od drogi wojewódzkiej nr 534 (obwodnica Wąbrzeźna) przez miejscowość Katarzynki.
Dojazd do miejscowości Wronie będzie możliwy zjazdem z drogi wojewódzkiej nr 534 (obwodnica Wąbrzeźna) usytuowanym w pobliżu Ronda Chełmińskiego w Wąbrzeźnie oraz od miejscowości Stanisławki.
2)    W dniu 30 sierpnia zamknięty będzie odcinek drogi powiatowej nr 1709C od Zakładu do miejscowości Katarzynki. Dojazd do Zakładu będzie możliwy od miejscowości Wronie. Dojazd do miejscowości Wronie będzie możliwy zjazdem z drogi wojewódzkiej nr 534 (obwodnica Wąbrzeźna) usytuowanym w pobliżu Ronda Chełmińskiego w Wąbrzeźnie oraz od miejscowości Stanisławki.
3)    W dniu 2 września zamknięty będzie odcinek drogi powiatowej nr 1709C od miejscowości Katarzynki do drogi wojewódzkiej nr 534 (obwodnica Wąbrzeźna). Dojazd do Zakładu będzie możliwy od miejscowości Wronie. Dojazd do miejscowości Wronie będzie możliwy zjazdem z drogi wojewódzkiej nr 534 (obwodnica Wąbrzeźna) usytuowanym w pobliżu Ronda Chełmińskiego w Wąbrzeźnie oraz od miejscowości Stanisławki.

Kierowców prosimy o wyrozumiałość, kierowanie się na ustawione objazdy i zachowanie ostrożnej jazdy.

 

  • autor: Prezes Zarządu DROBUD Sp. z o.o. - Rafał Kalinowski

« wstecz