Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

  • EKOLOGIA

Masz talent dziennikarski? Przygotuj reportaż i wygraj 5 000 zł!

Kujawsko-Pomorskie Samorządowe Stowarzyszenie „Salutaris” wspólnie z Kolegium Jagiellońskim  Toruńską Szkołą Wyższą w Toruniu organizuje konkurs skierowany do redakcji mediów lokalnych.
Konkurs poświęcony będzie tematyce lokalnego bezpieczeństwa ekologicznego w jego wymiarze społecznym, organizacyjnym, edukacyjnym i przestrzennym i planowany jest do przeprowadzenia w miesiącach wrzesień – listopad 2019.
Konkurs skierowany jest do pism lokalnych, redakcji lokalnego radia, telewizji a także portali internetowych.
Udział w konkursie będzie polegał na przygotowaniu artykułu, audycji, których tematyka dotyczyć będzie szeroko pojmowanego bezpieczeństwa ekologicznego na poziomie lokalnym.
Przygotowane prace zostaną ocenione przez Komisję Konkursową, która przyzna po jednej nagrodzie w każdej z kategorii w wysokości 5 000 zł.
Finał konkursu odbędzie się w Toruniu pod koniec listopada 2019 roku.
Idea oraz ogólne założenia konkursu uzgodnione zostały z Przewodniczącym Konwentu Powiatów Województwa Kujawsko-Pomorskiego – Krzysztofem Maćkiewiczem.
Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Sandra Borys-Wysocka – kierownik Biura Kujawsko-Pomorskiego Samorządowego Stowarzyszenia „Salutaris” tel. 0 56 621 82 41, e-mail: s.wysocka@kujawsko-pomorskie.pl

 

« wstecz