Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

  • "Wyprawy literackie" - powiatowy konkurs literacki dla...

"Wyprawy literackie" - powiatowy konkurs literacki dla osób niepełnosprawnych

Wąbrzeska bibioteka zaprasza do udziału w XVII edycji powiatowego konkursu literackiego dla osób niepełnosprawnych "Wyprawy literackie".

Proponujemy dwa rodzaje konkursów (do wyboru) pod wspólnym tematem: EKO JA - EKO MY.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie literackim „O ZŁOTY KAŁAMARZ” jest dostarczenie do Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wąbrzeźnie (lub do innej biblioteki publicznej w powiecie wąbrzeskim) pracy konkursowej w terminie do 10 listopada 2020 r. Zadaniem uczestnika konkursu jest napisanie krótkiego opowiadania, ułożenie wiersza, stworzenie komiksu o tematyce ekologicznej. Własne ilustracje lub zdjęcia będą dodatkowym atutem pracy. Oceny prac dokona komisja powołana przez Organizatora, a najlepsi otrzymają nagrody i wyróżnienia.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie RECYTATORSKO-TEATRALNYM „O ZŁOTĄ MASKĘ” jest dostarczenie do biblioteki karty zgłoszenia uczestnika lub grupy uczestników w terminie do 10 listopada 2020 r. Zadaniem uczestników jest prezentacja wiersza, fragmentu utworu, scenki teatralnej lub kabaretowej, opartej na tekstach literackich o tematyce ekologicznej i nagranie jej w formacie mp4. Czas prezentacji nie może przekroczyć 5 min. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, prosimy o przesłanie nagrania występu na adres mailowy biblioteki (kontakt@biblioteka.wabrzezno.com).

Regulamin konkursu

Karta zgłoszeniowa

⇒ Szczegóły konkursu można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Witalisa Szlachcikowskiego w Wąbrzeźnie

  • autor: Wydział Organizacyjny Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie
  • "Wyprawy literackie" - powiatowy konkurs literacki dla...
    "Wyprawy literackie" - powiatowy konkurs literacki dla osób niepełnosprawnych

« wstecz