Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

  • KONCERT Z OKAZJI 100 LECIA NIEPODLEGŁOŚCI

Z okazji 100. rocznicy Powrotu Wąbrzeźna i ziem Powiatu Wąbrzeskiego do Macierzy zapraszamy na Koncert Joanny Aleksandrowicz

18 stycznia rozpoczynamy obchody 100. rocznicy Powrotu Wąbrzeźna i ziem Powiatu Wąbrzeskiego do Macierzy. Po udziale w wielu zaplanowanych z tej okazji wydarzeniach, na zakończenie, 24 stycznia odbędzie się na Koncert Joanny Aleksandrowicz.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w koncercie, który rozpocznie się o godz. 17 w Wąbrzeskim Domu Kultury. Osoby, które chciałyby wziąć udział w muzycznym spotkaniu prosimy o odbiór wejściówek w sekretariacie Starostwa Powiatowego oraz Dziale Animacji Kultury WDK. Wstęp wolny!

Joanna Aleksandrowicz to aktorka młodego pokolenia, występowała między innymi na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie. Współpracuje z topowymi reżyserami m.in.: Smarzowskim, Koterskim, Szurmiejem. Jako Wokalistka spełnia się we własnym projekcie filmowo - musicalowym „Od nocy do nocy” regularnie występując na różnego rodzaju wydarzeniach muzycznych w całej Polsce, ale i za granicą. Na wąbrzeskiej scenie Joanna Aleksandrowicz wystąpi z repertuarem niezapomnianych utworów z polskich filmów i musicali np. Noce i dnie, Vabank, Metro. Wykonywane przez artystkę utwory są pełne przemyśleń i refleksji.

Muzycznych spotkań z szeroką publicznością dopełniają profesjonalni muzycy: Perkusista -Patryk Sowała, Basista- Tomasz Cyranowicz i Pianista- Marcin Jagiełło, tworząc swoim doświadczeniem niepowtarzalny klimat wydarzenia. Na pierwszy plan wybijają się ciekawe aranżacje, wartościowe teksty i emocjonalna interpretacja, które pozostają na długo w pamięci Widzów.

Joanna Aleksandrowicz lubi mówić o sobie, że ma „duszę z minionej epoki”. A dlaczego tak jest – o tym dowiecie się Państwo przychodząc na Koncert, który - jak również wspomina - jest sercem zespołu!

Serdecznie zapraszamy!

  • PLAKAT - KONCERT JOANNY ALEKSANDROWICZ

« wstecz