Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

  • Dziękujemy!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

W bieżącym tygodniu dokonaliśmy podsumowania Waszej aktywności na naszym profilu Facebook oraz nowej stronie internetowej.
Po 3 latach prowadzenia profilu „Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie” na facebooku osiągnęliśmy 1000 polubień, natomiast od dnia uruchomienia nowej strony internetowej www.wabrzezno.pl od września 2017 r. łączna liczba wyświetleń do dnia dzisiejszego przekroczyła 5,5 miliona odsłon!
Na tworzenie naszego miejsca w sieci przyczynili się zarówno wszyscy pracownicy Starostwa, jednostek organizacyjnych jak i każdy z Was - odwiedzających nasz portal oraz profil na Facebooku.
Dzięki waszej aktywności informacje z bieżących wydarzeń z Powiatu Wąbrzeskiego docierały do dziesiątek tysięcy odbiorów z całej Polski i zza granicy!
Cieszymy się, że najwięcej udostępnień zyskują ważne komunikaty takie jak np. zamknięcia odcinków dróg, ponieważ jesteśmy pewni, że w dzisiejszych czasach właśnie ten kanał komunikacji jest dla Państwa najbardziej czytelny!
Poza urzędowymi komunikatami razem z nami cieszyliście się z sukcesów uczniów naszych szkół, a także efektów realizowanych projektów unijnych.
Najwięcej, bo aż blisko 15 tysięcy osób obejrzało nasz post z fotorelacją z przygotowanych na Dożynki Wojewódzko-Diecezjalne witaczy wokół Wąbrzeźna.
Poniżej w ramach wspomnień publikujemy zdjęcia pierwszych stron internetowych prowadzonych przez Powiat kilkanaście lat temu.
W ramach podziękowań składamy obietnicę rozwoju naszej aktywności w sieci, ponadto dla osoby która była tysięczną osobą lubiącą nasz profil przygotowaliśmy drobny upominek. Nagrodę wręczy Starosta Wąbrzeski. Ze „zwycięzcą” skontaktujemy się za pośrednictwem strony Facebook.


Serdecznie dziękujemy!

 

  • Pierwszy serwis internetowy powiatu
  • Serwis do września 2017 roku
  • Nowy serwis internetowy od września 2017 roku

« wstecz