Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

  • Refundacja

Drogi Rodzicu dziecka do lat 3!

Szanowni Państwo

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu serdecznie zaprasza Mamy i Ojców do udziału w spotkaniu informacyjnym, na którym przedstawione zostaną dostępne dla Rodziców formy wsparcia ze środków unijnych. Głównie skupimy się na omówieniu zasad dofinansowania na żłobki lub nianie, a także na innych działaniach wspomagających w powrocie do pracy. Na spotkanie zapraszamy Mamy i Ojców dzieci do lat 3, w wieku aktywności zawodowej wyłączonych z rynku pracy w związku ze sprawowaniem opieki nad dziećmi do lat 3 lub powracających na rynek pracy po urlopach macierzyńskich/rodzicielskich/wychowawczych.

Podamy m.in. warunki wsparcia: do opieki nad dzieckiem w żłobku/do wynagrodzenia niani (do wysokości 800 zł na dziecko miesięcznie) oraz do opieki nad dzieckiem w klubie dziecięcym i do wynagrodzenia opiekuna dziennego (do wysokości 600 zł na dziecko miesięcznie).

Data i miejsce spotkań:
31 stycznia 2018 r. w Grudziądzu  Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego ul. Waryńskiego 4, sala B-25 .
14 lutego 2018 r. w Brodnicy. Dokładne miejsce podamy wkrótce.
28 lutego 2018 r. w Golubiu-Dobrzyniu Starostwo Powiatowe Plac 1000-lecia 25, sala nr S-6 .

Uczestnicy spotkań
Spotkania kierowane są do osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3, które nie pracują (są zarejestrowane lub nie w urzędzie pracy) bądź przebywają na urlopach macierzyńskich, rodzicielskich lub wychowawczych, a które w najbliższym czasie chcą powrócić do pracy.

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania.

Rekrutacja
Rekrutacja odbywać się będzie poprzez  formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie pod numerem telefonu: 56 62 15 820 oraz 797 304 124 w Grudziądzu.
Organizatorzy
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu
ul. Waryńskiego 4
86-300 Grudziądz
 tel. 56 62 15 820, 797 304 124.

Szczegóły na stronie internetowej: http://www.mojregion.eu/index.php/rpo/szkolenia-i-konferencje?mmid=129

 

« wstecz