Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

  • DPS opłatek

Spotkanie Opłatkowe w Domu Pomocy Społecznej

14 grudnia 2017 roku w Domu Pomocy Społecznej w Wąbrzeźnie odbyło się  Spotkanie Opłatkowe, w którym wzięli udział mieszkańcy, pracownicy oraz zaproszeni goście, m.in. Pan Starosta Wąbrzeski, Dyrektorzy i Wicedyrektorzy m.in. Zespołu Szkół we Wroniu, Przedszkola Miejskiego „Bajka”, Przedstawiciele Powiatowej Państwowej Komendy Policji i Straży Pożarnej w Wąbrzeźnie, Wicedyrektorzy i Kierownicy MOPS i GOPS, Dyrektor i Kierownik WCPTiIS, Przewodnicząca Powiatowego Zespołu do spraw Orzekania o Niepełnosprawności, a także wolontariusze.
Dzięki Spotkaniu Opłatkowemu mogliśmy wspólnie śpiewać  kolędy i pastorałki, a także mieliśmy okazję zobaczyć przepiękne przedstawienie w formie Jasełek zaprezentowane przez uczniów z Zespołu Szkół we Wroniu.
Spotkanie Opłatkowe  wzbogaciła uroczysta Msza Św. odprawiona przez Kapelana Domu Pomocy Społecznej w Wąbrzeźnie. Po Mszy Świętej wszyscy przełamali się opłatkiem i złożyli życzenia świąteczne. Zwieńczeniem całej uroczystości był podany w formie tradycyjnej poczęstunek, który stworzył atmosferę wieczerzy wigilijnej.
Na Spotkaniu Opłatkowym nie zabrakło również upominków podarowanych dla Mieszkańców przez przybyłych gości.

 

  • autor: DPS - Beata Kwiatkowska
  • DPS opłatek 1
  • DPS opłatek 2

« wstecz