Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

Spotkanie z uczestnikami projektu „Zdobądź dotację na założenie firmy i zaplanuj własną ścieżkę kariery w Powiecie Wąbrzeskim!”

W dniu 21 grudnia 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Wąbrzeźnie gościliśmy uczestników, którzy w wyniku przeprowadzonej rekrutacji zakwalifikowali się do projektu „Zdobądź dotację na założenie firmy i zaplanuj własną ścieżkę kariery w Powiecie Wąbrzeskim!”.

W imieniu Partnera Wiodącego – Spółki Euro Innowacje informacji udzielali: Prezes Spółki Marcin Król oraz Kierownik Projektu Agata Tujdowska, natomiast ze strony Powiatu Wąbrzeskiego: Karol Sarnecki – Członek Zarządu, Józef Krawczyk Sekretarz Powiatu oraz pracownicy Biura Projektu: Sylwia Dąbrowska i Marta Sass.

Spotkanie zorganizowane przez Spółkę Euro innowacje oraz Biuro Projektu Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie cieszyło się wysoką frekwencją. Podczas dyskusji przedstawiliśmy zaplanowane do zrealizowania na następne miesiące zadania w ramach projektu i odpowiedzieliśmy na wszystkie pytania początkujących przedsiębiorców.

Mamy nadzieję, że przedstawione harmonogramy realizacji naszego projektu będą ułatwiały dalszą, jak do tej pory udaną, współpracę.
Zgodnie z dyskusją przeprowadzoną podczas spotkania pragniemy Państwa poinformować, że przygotowaliśmy już zakładkę na stronie internetowej Powiatu Wąbrzeskiego, w której Biuro Projektu będzie umieszczać najważniejsze informacje dotyczące dalszych działań:KLIK

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach po etapie podpisywania umów o dofinansowanie!

7P5PeapvtPQvAAAAAAElFTkSuQmCCAA==

 

« wstecz