Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

Trzymają poziom

 

1836.jpg                                       1837.jpg      

   Piętnastoosobowa grupa uczniów technikum z Zespołu Szkół Zawodowych w Wąbrzeźnie uczestnicząca w kursie ECDL (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych) z pozytywnym wynikiem zakończyła dwa kolejne obowiązkowe egzaminy zewnętrzne.
   Tym razem wykazali się wiedzą i umiejętnościami przetwarzania tekstów, formowania dokumentów, używania szablonów i oprogramowania zintegrowanego. Egzamin potwierdził też, że świetnie opanowali tajniki pracy z jednym lub kilkoma arkuszami kalkulacyjnymi, potrafią - dokonując analizy danych - tworzyć wykresy i stosować grafikę trójwymiarową.
   Uczestnicy kursu w drodze po europejski certyfikat minęli półmetek. Przed nimi jeszcze dalsze szkolenia i trzy egzaminy. Oby tak pomyślnie zaliczone jak te dotychczasowe. Życzymy im tego i trzymamy nadal kciuki!
   Kurs ECDL realizowany jest w ramach projektu „ Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego na terenie województwa kujawsko - pomorskiego w roku szkolnym 2008/2009” - Działanie 9.2 Program Operacyjny Kapitał Ludzki i jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, budżetu państwa i budżetów jednostek samorządu terytorialnego.
Na zlecenie Powiatu Wąbrzeskiego prowadzeniem szkoleń oraz organizację egzaminów zajmuje się Centrum Kształcenia Praktycznego w Wąbrzeźnie.

drukuj (Trzymają poziom)

  • autor: Danuta Krzyżanowska - Kierownik Wydziału Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie , data: 2009-04-08

« wstecz