Aktualności 2017 - 2019

  • Noc bibliotek

Warsztaty pn. "Mój sąsiad jest Chińczykiem" oraz Silent party to nie jedyne atrakcje tegorocznej edycji nocy w wąbrzeskiej bibliotece!

W sobotę 5️ października zapraszamy do uczestnictwa w ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek!

W tym roku akcja przebiega pod hasłem "Znajdźmy wspólny język". W naszej Bibliotece zaczynamy o godz. 16.00 warsztatami rodzinnymi pt. "Mój sąsiad jest Chińczykiem". Spróbujemy mówić po chińsku, pisać a może nawet śpiewać. W końcu podobno co piąty człowiek na świecie jest Chińczykiem, zatem na pewno warto znaleźć wspólny język ;-)

O 17.30 spróbujemy - rodzinnie - zgłębić język sztuki, a zwłaszcza wielkiego malarza Vincentego van Gogha. Zapraszamy do wspólnego malowania, kolorowania i na wirtualną wystawę artysty.

O 20.00 po raz pierwszy w Wąbrzeźnie odbędzie się silent party. Impreza muzyczna w słuchawkach - połączy nas taniec, nie rozdzielą gusta muzyczne! Na silent party obowiązują wejściówki - do odebrania w Bibliotece.

Podczas trwania imprez, w bibliotece czynne będzie stoisko Spółdzielni Socjalnej BAZA, na którym będzie można się zaopatrzyć w napoje i przekąski.

 

  • autor: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Witalisa Szlachcikowskiego w Wąbrzeźnie
  • Plakat Noc bibliotek