Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

  • Logo - trzy osoby w sercu

Informacja dotycząca składania wniosków o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2021

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż wnioski o dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2021 można składać od dnia 04.01.2021 r.

   Ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa Wnioskodawcom w sytuacji zagrożenia związanego z panującą pandemią wirusa Covid-19 wszelkie dokumenty, wnioski i pisma należy składać do skrzynki podawczej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie
znajdującej się na parterze, w holu budynku Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie, ul. Wolności 44, 87-200 Wąbrzeźno.

            Przypominamy również, iż wszystkie sprawy w  Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie będą realizowane tylko i wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na wizytę. Adresy mailowe i numery telefonów do wszystkich biur PCPR znajdują się na stronie Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie: https://www.wabrzezno.pl  w zakładce PCPR oraz na stronie BIP https://pcpr-wabrzezno.rbip.mojregion.info/.
Pracownicy PCPR obsługiwać będą tylko umówione osoby.

Obsługa interesantów będzie odbywać się z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych oraz zapewnieniem bezpieczeństwa pracowników i interesantów.
Niezbędne jest również zachowanie 1,5 metrowych odstępów między osobami oraz zakrywanie ust i nosa przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy.
Przy wejściu do Starostwa Powiatowego oraz biur Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie dostępne są również środki do dezynfekcji rąk.

 Ponadto informujemy, że wiele spraw urzędowych można załatwić przez Internet za pomocą Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej www.epuap.gov.pl lub www.obywatel.gov.pl przy użyciu profilu zaufanego oraz przez system SOW. 
 

Na stronie https://www.wabrzezno.pl w zakładce PCPR znajdują się formularze WNIOSKÓW do pobrania.

 

Dziękujemy!

  • autor: Joanna Dzielska - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie , data: 2020-12-31

« wstecz