Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

  • Logo PCPR zawierające 3 postacie w sercu

Komunikat Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie

Szanowni Państwo,
   W trosce o Państwa bezpieczeństwo i w związku ze zwiększoną liczbą zachorowań w kraju na  COVID-19 informujemy, że od wtorku, 13 października wprowadzone zostają następujące ograniczenie w funkcjonowaniu Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie tj.  do odwołania w biurach Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi z zachowaniem bezpiecznej odległości 1,5-2 metry. W przypadku braku możliwości zachowania bezpiecznej odległości w pomieszczeniach biurowych przebywać może tylko jedna osoba. Wchodząc do budynku należy mieć zasłonięte nos i usta oraz należy zdezynfekować ręce płynem w przedsionku budynku. 
   Ponadto wszystkie sprawy w  Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie będą realizowane tylko i wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się na wizytę. Adresy mailowe i numery telefonów do wszystkich biur PCPR znajdują się na stronie Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie: https://www.wabrzezno.pl w zakładce PCPR oraz na stronie BIP https://pcpr-wabrzezno.rbip.mojregion.info/. Pracownicy PCPR obsługiwać będą tylko umówione osoby.
   Liczba interesantów załatwiających sprawy w PCPR będzie na bieżąco monitorowana i regulowana przez osoby do tego wyznaczone.
   Ponadto informujemy, że wiele spraw urzędowych można załatwić przez Internet za pomocą Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej www.epuap.gov.pl lub www.obywatel.gov.pl przy użyciu profilu zaufanego oraz przez system SOW. 
   Na stronie https://www.wabrzezno.pl w zakładce PCPR znajdują się formularze do pobrania,  z których można korzystać załatwiając sprawę online.
   Dokumenty kierowane do PCPR można zostawić w przedsionku wejścia do budynku głównego Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie, ul. Wolności 44, 87-200 Wąbrzeźno (pojemnik z opisem PCPR)

Dziękujemy!

  • autor: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie, data: 2020-10-12

« wstecz